Zájezdy do Mikronésie

Zájezdy Mikronésie

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Mikronésie. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Austrálii nebo v Tichomoří strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Mikronésie, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Mikronésii

Hotely v Mikronésii

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Manta Ray BayHotel***
Yap

Zájezdy do Mikronésie

Zájezdy Mikronésie - ilustrační fotografie Zájezdy Mikronésie - ilustrační fotografie Zájezdy Mikronésie - ilustrační fotografie

Oficiální název Mikronésie je Federativní státy Mikronésie, který se dělí na čtyři státy – Yap, Chuuk, Pohnpei a Kosrae. Najdete je v západní části Tichého oceánu. Mikronésie má plochu více jak 3000 km2, rozkládá se na několika stech korálových ostrůvcích a atolech a žije zde přes 130 tisíc obyvatel. Hlavní město Palikir leží na ostrově Pohnpei. Jednotlivé ostrovy jsou dosažitelné lodní nebo leteckou dopravou. Autobusové spojení na ostrovech nehledejte, jen taxi dopravu.

Na ostrovech najdete nádherné bílé písečné pláže, lemované palmami a průzračné moře s barevným podmořským světem. Milovníci potápění a šnorchlování si zde určitě najdou ideální místa pro objevování pod mořskou hladinou. Známé místo je u ostrova Chuuk, kde je vrak japonské flotily z války. Ti z vás co nepohrdnou kouskem historie, můžou dokonce poblíž ostrova Pohnpei navštívit archeologické naleziště Nan Madol, nebo prozkoumávat ruiny původních obydlí na ostrově Lelu. Mikronésie zatím nebyla pohlcena masovou turistikou, je tedy ideálním místem pro strávení ničím nerušené dovolené. Klima je v Mikronésii tropické a vlhké, celoroční průměrné teploty jsou kolem 30 stupňů, nejvíce srážek spadne v druhé polovině roku.

Mikronésie - další odkazy

Zájezdy Mikronésie - mohlo by vás zajímat

Na stránce Mikronésie last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Mikronésie. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Mikronésie - alternativní nabídky

Na zájezd Do Mikronésie ne? Co zkusit v Austrálii nebo v Tichomoří něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Mikronésie nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Austrálie nebo do Tichomoří, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist