Zájezdy do Tonga

Zájezdy Tonga

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Tonga. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Austrálii nebo v Tichomoří strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Tonga, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Tongu

Hotely v Tongu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Sandy Beach ResortHotel***
Ha´Apai

Zájezdy do Tonga

Zájezdy Tonga - ilustrační fotografie Zájezdy Tonga - ilustrační fotografie Zájezdy Tonga - ilustrační fotografie

Království Tonga najdete v jižním Tichomoří, na ploše asi 700 kilometrů čtverečních, na kterých žije asi 120 tisíc obyvatel. Hlavním městem je Nuku'alofa (Tongatapu Island). Tonga se skládá ze 172 ostrovů (v roce 1995 dokonce vznikl vulkanickou činností nový ostrov), z nichž obydlených je 45. Největší ostrovní skupiny jsou Tongatapu, 'Eua, Ha'apai a Vava'u. Tonga má jak vysoké sopečné, tak také nízké korálové ostrovy. Některé sopky jsou stále aktivní, ostrov Falcon ze souostroví Vava'u je podmořský vulkán, který se čas od času probudí. Láva a popel ze sopky vytvoří ostrov, který po erupci zase zmizí. Hlavní město a zároveň největší Nuku'alofa na ostrově Tongatapu má palmami lemovaný přístav, který je chráněn útesy. Plochý ostrov má velkou lagunu, ale žádné řeky, a je obklopen mnoha menšími ostrůvky. Zalesněný ostrov 'Eua je hornatý s vysokými útesy a krásnými plážemi. Ha'apai je kruhově uspořádané souostroví, 160 km severně od Tongatapu, kde také najdete nádherné pláže. Tofua, největší ostrov ze skupiny, je činná sopka s horkým kráterovým jezerem, vypařujícím páru. Kopcovité Vava'u ostrovy se nachází 90 km severně od Ha'apai jsou hustě zalesněné a protkané sítí úzkých kanálů. Je zde o něco chladněji než ve většině tropických oblastí, nejvíce dešťových srážek je od prosince do března. Nejlepší čas pro zájezd do Tonga je od května do listopadu.

Tonga - další odkazy

Zájezdy Tonga - mohlo by vás zajímat

Na stránce Tonga last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Tonga. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Tonga - alternativní nabídky

Na zájezd Do Tonga ne? Co zkusit v Austrálii nebo v Tichomoří něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Tonga nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Austrálie nebo do Tichomoří, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist