Zájezdy do Careva

Zájezdy Carevo

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Careva. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Careva, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Carevu

Hotely v Carevu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Arapya del SolHotel***
Carevo

Hotel*** Arapya del SolHotel***
Carevo

Hotel** DianaHotel**
Carevo

Studio / Apartmán**** Hermes Alexandria ClubStudio / Apartmán****
Carevo

Penzion** Sunny HousePenzion**
Carevo

Hotel*** ZebraHotel***
Carevo

Zájezdy do Careva

Malebné Carevo, dříve také Vasiliko nebo Mičurin, je malé městečko v jihovýchodní části Bulharska, oblíbené pro letecké zájezdy k Černému moři. Od Burgasu je vzdáleno asi 70 kilometrů a do Primorska, nejbližšího většího známého letoviska na černomořském pobřeží, je to odsud necelých 20 kilometrů. Asi pět kilometrů severně leží Kiten a směrem na opačnou stranu by se turisté dostali po deseti kilometrech do Achtopolu.

V současnosti má Carevo jen něco málo přes pět tisíc obyvatel a vedle letoviska pro letní letecké zájezdy k moři je známé taky jako klimatické lázně. Vzhledem ke své jižní poloze patří Carevo k vůbec nejteplejším místům celého Bulharska a k hranicím s Tureckem je to odsud jen asi 20 kilometrů na jih.

Odpočinek a rekreace byla v malém městečku Carevo populární již v první polovině 20. století, kdy sem se oblibou přijížděli členové bulharské královské rodiny a jejich hosté strávit svou dovolenou. V současnosti je Carevo poměrně vyhledávaným turistickým letoviskem a na zájezdy sem přijíždějí hlavně vyznavači klidné a příjemné dovolené.

V Carevu se nachází podél pobřeží poměrně dost menších zátok, které jsou obklopeny sytou a bujnou zelení a do současnosti si uchovaly svůj původní vzhled. Přímo v obci Carevo se nachází dvě písečné pláže, a sice jedna v zátoce Arapia, obklopena malým hájkem, a jižně od města pak leží druhá zdejší pláž Nestinarka.

Milovníci večerních procházek se budou po západu slunce určitě vydávat do zdejšího parku, v němž se nachází promenáda s jedinečným výhledem na osvětlený přístav. Cesta vede až ke kostelu ze začátku 19. století na nejvzdálenějším výběžku poloostrova.

I když leží Carevo stranou hlavních oblastí pro dovolenou u Černého moře na bulharském území, nechybí mu obvyklá turistická vybavenost a na letecké zájezdy sem přilétají návštěvníci z celé Evropy.

Přestože v městečku Carevo zatím převládají menší hotely a rodinné penziony, pomalu se zde začínají stavět je větší ubytovací komplexy a už dnes nechybí v obci Carevo několik restaurací, kaváren a také pár zábavních podniků, ve kterých se mohou návštěvníci prázdninového střediska bavit i po setmění.

Vyznavači pěší turistiky pak rádi přijíždějí do Careva kvůli blízkosti pohoří Strandža. Ta se zvedá k nebi jen kousek za městem a o tom, že jde o jeden z nejzachovalejších biotopů v Bulharsku, svědčí i skutečnost, že byla oblast pohoří Strandža již v roce 1995 vyhlášena přírodní parkem.

Carevo - další odkazy

Zájezdy Carevo - mohlo by vás zajímat

Na stránce Carevo last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Careva. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Carevo - alternativní nabídky

Na zájezd Do Careva ne? Co zkusit v Bulharsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Careva nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Bulharska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist