Zájezdy do Kraneva

Zájezdy Kranevo

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Kraneva. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Kraneva, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Kranevu

Hotely v Kranevu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** IzvoraHotel***
Kranevo

Hotel** Morski DarHotel**
Kranevo

Hotel**** Sunny CastleHotel****
Kranevo

Hotel***** Therma PalaceHotel*****
Kranevo

Zájezdy do Kraneva

Bulharské letovisko Kranevo najdete na pobřeží Černého moře, z něj už je jen kousek do dalších turistických středisek – Zlaté Písky 10 km, Varna 30km a Albena dokonce jen 3 km. Turisté se mohou ubytovat jak v hotelích, které se zde v posledních letech začaly stavět, tak v soukromých penzionech nebo apartmánech, informace o volném ubytování můžete získat i v místní informační kanceláři. Pokud budete mít ubytování bez stravy, můžete navštívit některou z místních restaurací, kde jsou ceny příznivější než v okolních letoviscích, proto sem na jídlo chodí i celé rodiny třeba z Albeny. Z Albeny se do Kraneva dostanete pěšky po pláži, podél přírodní rezervace Batova, která obě letoviska odděluje. Pláže jsou zde čisté, písčité a široké, s pozvolným vstupem do vody, samozřejmostí jsou sprchy, kde se po plavání v moři můžete osprchovat. Rušnější je jižní část Kraneva, kde vyrůstají nové hotely a kam míří většina zájezdů do hotelů, ale najdete zde také restaurace nebo obchody, kde se najíte nebo nakoupíte za výhodné ceny.

Kranevo - další odkazy

Zájezdy Kranevo - mohlo by vás zajímat

Na stránce Kranevo last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Kraneva. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Kranevo - alternativní nabídky

Na zájezd Do Kraneva ne? Co zkusit v Bulharsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Kraneva nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Bulharska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist