Zájezdy do Nesebaru (Nesebru)

Zájezdy Nesebar (Nesebr)

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Nesebaru (Nesebru). Pokud se chystáte v tomto letovisku v Bulharsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Nesebaru (Nesebru), přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Nesebaru (Nesebru)

Hotely v Nesebaru (Nesebru)

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Afrodita BeachHotel***
Nesebar

Hotel*** AfroditeHotel***
Nesebar

Hotel*** Aphrodite BeachHotel***
Nesebar

Hotel**** Aqua ParadiseHotel****
Nesebar

Hotel**** ArsenaHotel****
Nesebar

Hotel**** ArsenaHotel****
Nesebar

Hotel**** ArsenaHotel****
Nesebar

Hotel**** ArsenaHotel****
Nesebar

Hotel** ArsenalHotel**
Nesebar

Hotel**** Bilyana BeachHotel****
Nesebar

Hotel*** DaliaHotel***
Nesebar

Hotel*** EvridikaHotel***
Nesebar

Hotel*** Evridika NessebarHotel***
Nesebar

Hotel**** Festa PanoramaHotel****
Nesebar

  Následující Zobrazit následující hotely v Nesebaru (Nesebru)1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7

Zájezdy do Nesebaru (Nesebru)

Zájezdy Nesebar (Nesebr) - ilustrační fotografie Zájezdy Nesebar (Nesebr) - ilustrační fotografie Zájezdy Nesebar (Nesebr) - ilustrační fotografie

Jedním z nejoblíbenějších bulharských letovisek pro letecké zájezdy k Černému moři je malebný Nesebar. Ten leží asi 30 kilometrů severně od přístavního města Burgas, kde také na zdejším letišti přistávají letadla, převážející turisty na zájezdy do populárního prázdninového střediska Nesebar, na Slunečné Pobřeží a do dalších letovisek v okolí. Oblíbenost městečka Nesebar vzrůstá každým rokem a na letecké zájezdy do Bulharska sem přilétá stále více turistů hlavně ze zahraničí. Na západě sousedí Nesebar s letoviskem Ravda.

Důvodem pro velkou popularitu městečka Nesebar je jeho úžasná kombinace prostorných písečných pláží, čistého moře, značného množství historických památek a v neposlední řadě také levných služeb a spousty možností, jak trávit volný čas.

Starobylé centrum letoviska Nesebar se nachází na malém poloostrově, který vybíhá východním směrem do vod Černého moře. Historické jádro je charakteristické svými dlážděnými uličkami, dřevěnými domky podél nich a spoustou zachovalých budov, starý často i více než 1.000 let. Město bylo zapsáno již v minulém století na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO a na zájezdy sem často přijíždějí turisté, kteří se zajímají o historii a starou architekturu.

Dovolená v městečku Nesebar však není atraktivní pouze pro ty návštěvníky, kteří sem přijeli obdivovat starobylé stavby. Líbit se tu bude určitě i všem těm, kteří si chtějí užít dovolenou na širokých písečných plážích, tak typických pro Černé moře, a chtějí se koupat v prohřáté mořské vodě.

V blízkosti letoviska Nesebar mají turisté, kteří si sem přijeli na zájezdy užít hlavně pláží a moře, k dispozici hned několik pláží. Tou atraktivnější je pláž v jižní části nového Nesebaru, která bývá nazývána Jižní pláž či jménem Písečné duny. Většina turistů, kteří přijíždějí do letoviska Nesebar hlavně kvůli relaxaci a odpočinku u šplouchajícího moře, tráví čas své dovolené právě na ní. Pláž je dostatečně prostorná a to zejména v její střední části. Povrch tvoří bílý jemný písek a vstup do vody je pozvolný, takže zájezdy do malebného letoviska Nesebar jsou oblíbené mezi rodinami s malými dětmi. Podobně, jako na další známých plážích na černomořské pobřeží, i zde mohou její návštěvníci provozovat či vyzkoušet množství plážových a vodních sportů.

V severní části letoviska se nalézá další pláž, která dále směrem na sever plynule přechází v pláž u letoviska Slunečné Pobřeží. Ta je daleko delší než pláž na jihu a ani zde nechybí obvyklá turistická infrastruktura. Vstup do vody je i tady jen mírný a na pláži je možné zapůjčit si lehátka a slunečníky.

S přicházejícím večerem začíná nová část Nesebaru užívat a otvírají zdejší bary, noční podniky a také několik diskoték. A i když na zájezdy do prázdninového střediska Nesebar s oblibou přijíždějí také turisté, kteří se chtějí bavit nejen přes den, ale i v noci, zdejší zábavní podniky nijak nenarušují celkový klid, kterým je Nesebar vyhlášený. Kdo by si však chtěl užít dokonalou noční zábavu, měl by se vydat o několik kilometrů na sever, do letoviska Slunečné Pobřeží. To je z tohoto pohledu daleko lépe vybavené k oblíbeným způsobům dopravy mezi Nesebarem a Slunečným Pobřežím patří malý vláček, který pravidelně jezdí mezi oběma letovisky.

Nesebar (Nesebr) - další odkazy

Zájezdy Nesebar (Nesebr) - mohlo by vás zajímat

Na stránce Nesebar (Nesebr) last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Nesebaru (Nesebru). Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Nesebar (Nesebr) - alternativní nabídky

Na zájezd Do Nesebaru (Nesebru) ne? Co zkusit v Bulharsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Nesebaru (Nesebru) nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Bulharska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist