Zájezdy do Petrovacu na Moru

Zájezdy Petrovac na Moru

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Petrovacu na Moru. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Černé Hoře strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Petrovacu na Moru, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Petrovacu na Moru

Hotely v Petrovacu na Moru

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** CastellastvaHotel****
Petrovac na Moru

Hotel*** Castel LastvaHotel***
Petrovac na Moru

Hotel*** DuričHotel***
Petrovac na Moru

Hotel***** Monte Casa Spa & WellnessHotel*****
Petrovac na Moru

Hotel*** PalasHotel***
Petrovac na Moru

Hotel**** PetrovacHotel****
Petrovac na Moru

Hotel**** PontaHotel****
Buljarica

Hotel**** RivijeraHotel****
Petrovac na Moru

Hotel*** WgrandHotel***
Petrovac na Moru

Zájezdy do Petrovacu na Moru

Malebné městečko Petrovac na Moru se původně nazývalo Castel Lastva. Pochází z 12. století a nachází se asi 10 km jihovýchodně od ostrova Svatý Štefan. Petrovac na Moru obklopují husté olivové háje a borové lesy. Sám leží v písčitém zálivu, nad kterým se tyčí tvrz přeměněná v moderní noční bar Castello. Příjemnou atmosféru tohoto městečka navozuje i vysoký počet slunečních dní v roce a bohatá nabídka kulturního vyžití.

Petrovac na Moru - další odkazy

Zájezdy Petrovac na Moru - mohlo by vás zajímat

Na stránce Petrovac na Moru last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Petrovacu na Moru. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Petrovac na Moru - alternativní nabídky

Na zájezd Do Petrovacu na Moru ne? Co zkusit v Černé Hoře něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Petrovacu na Moru nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Černé Hory, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist