Zájezdy do Ulcinje

Zájezdy Ulcinj

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Ulcinje. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Černé Hoře strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Ulcinje, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Ulcinji

Hotely v Ulcinji

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Ada BojanaHotel***
Ulcinj

Hotel**** Holiday Village MontenegroHotel****
Ulcinj

Hotel*** MediteranHotel***
Ulcinj

Hotel*** MediteranHotel***
Ulcinj

Hotel*** Olympic UlcinjHotel***
Ulcinj

Hotel*** Savojo ClubHotel***
Ulcinj

Studio / Apartmán*** Vila AnastasijaStudio / Apartmán***
Ulcinj

Zájezdy do Ulcinje

Ulcinj je nejjižnějším černohorským městem a společně s Budvou patří mezi turistické perly Černé Hory. Ulcinj je známý historickým jádrem starého města a kromě starobylých památek a zachovalé přírody sem návštěvníky lákají hlavně ideální podmínky pro pobyt u moře po celý rok. Jsou tu zřízena mola pro sportovní druh rybolovu. Velmi oblíbené je i potápění,windsurfing, jachting, vodní lyže a vodní skútry. Přímo ve městě i hotelech, nebo na plážích se po celou sezónu konají různé zábavné akce. Jsou zde noční kluby, diskotéky, kasino.

Ulcinj - další odkazy

Zájezdy Ulcinj - mohlo by vás zajímat

Na stránce Ulcinj last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Ulcinje. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Ulcinj - alternativní nabídky

Na zájezd Do Ulcinje ne? Co zkusit v Černé Hoře něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Ulcinje nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Černé Hory, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist