Zájezdy do Ulcinje

Zájezdy Ulcinj

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Ulcinje. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Černé Hoře strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Ulcinje, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Ulcinji

Hotely v Ulcinji

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Otrant BeachHotel****
Ulcinj

Studio / Apartmán*** Vila AnastasijaStudio / Apartmán***
Ulcinj

Hotel**** Ville OtrantHotel****
Ulcinj

Zájezdy do Ulcinje

Ulcinj je nejjižnějším černohorským městem a společně s Budvou patří mezi turistické perly Černé Hory. Ulcinj je známý historickým jádrem starého města a kromě starobylých památek a zachovalé přírody sem návštěvníky lákají hlavně ideální podmínky pro pobyt u moře po celý rok. Jsou tu zřízena mola pro sportovní druh rybolovu. Velmi oblíbené je i potápění,windsurfing, jachting, vodní lyže a vodní skútry. Přímo ve městě i hotelech, nebo na plážích se po celou sezónu konají různé zábavné akce. Jsou zde noční kluby, diskotéky, kasino.

Ulcinj - další odkazy

Zájezdy Ulcinj - mohlo by vás zajímat

Na stránce Ulcinj last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Ulcinje. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Ulcinj - alternativní nabídky

Na zájezd Do Ulcinje ne? Co zkusit v Černé Hoře něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Ulcinje nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Černé Hory, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

6.9.2017
Tenerife s polopenzí 16.990,-

Osmi denní pobyt Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz s polopenzí a odletem z Brna za 16.990,-. Termín 11.9. – 18.9.2017. Hotel Turquesa Playa… [více]

2.8.2017
Ostrov Kréta s all inclusive a slevou 5.000,-

Ostrov Kréta se slevou téměř 5.000,-. Využijte slevu a zaleťte si na letní dovolenou na ostrov Kréta – Amoudara s all inclusive za 15.530,-. Termín… [více]

11.7.2017
Prázdniny na ostrově Kréta

Last minute pobyt na ostrově Kréta, Rethymnon s polopenzí za 12.990,-. Termín 19.7. – 26.7.2017 s odletem z Prahy. Objekt Gortyna *** se nachází 12… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2017

TOPlist