Zájezdy do Bayahibe

Zájezdy Bayahibe

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Bayahibe. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Dominikánské republice strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Bayahibe, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Bayahibe

Hotely v Bayahibe

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Be Live CanoaHotel****
Bayahibe

Hotel*** Dreams La RomanaHotel***
Bayahibe

Hotel***** Dreams La RomanaHotel*****
Bayahibe

Zájezdy do Bayahibe

Zájezdy Bayahibe - ilustrační fotografie Zájezdy Bayahibe - ilustrační fotografie Zájezdy Bayahibe - ilustrační fotografie

V okolí malé rybářské vesničky Bayahibe vyrostlo na krásné karibské pláži několik hotelových komplexů vyšší kategorie. Oblast se nachází přímo na okraji přírodní rezervace. To zaručuje nádherné přírodní scenérie a zajímavé přírodní úkazy. Klidná hladina blankytně modrého moře a bílé pláže s jemným pískem jsou ideálním místem k odpočinku i aktivnímu sportovnímu vyžití. Na dosah, asi 20 minut cesty, je oblastní centrum La Romagna a vyhlášené luxusní turistické středisko Casa de Campo. V průběhu pobytu v Bayahibe by jste určitě neměli vynechat ani návštěvu nedalekého ostrůvku Isla Saona, který nabízí ideální podmínky pro potápění a šnorchlování. Ti, kdo budou mít štěstí, zde mohou spatřit i delfíny.

Bayahibe - další odkazy

Zájezdy Bayahibe - mohlo by vás zajímat

Na stránce Bayahibe last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Bayahibe. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Bayahibe - alternativní nabídky

Na zájezd Do Bayahibe ne? Co zkusit v Dominikánské republice něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Bayahibe nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Dominikánské republiky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist