Evropa zájezdy

Zájezdy Evropa

Chystáte se vydat na dovolenou a Evropa je jednou z možností? Zvažujete účast na zájezdu do Evropy, ale nejste si jisti, jestli je tou správnou volbou? Chtěli byste mít na dovolené možnost poznat statisíce bunkrů určených k ochraně před nepřáteli v Albánii, vynikající podmínky pro dovolenou v Bosně a Hercegovině nebo třeba vynikající podmínky pro dovolenou v České republice?

Formulář vlevo vám pomůže při procházení naší aktuální nabídky se zájezdy do Evropy. Tak vybírejte a prožijte, stejně jako miliony turistů před vámi, v Evropě nezapomenutelnou dovolenou.

Dnes z nabídky do Evropy vybíráme

Dům Erkel **
22.6.(Pá) - 1.7.(Ne), 7 nocí
Studio / Apartmán Studio / Apartmán** Dům Erkel, Maďarsko - foto objektuautobus, bez stravy
4.190,- Kč
Margareta **
22.6.(Pá) - 1.7.(Ne), 7 nocí
Penzion Penzion** Margareta, Maďarsko - foto objektuautobus, snídaně
5.290,- Kč
Bük ***
25.6.(Po) - 4.7.(St), 7 nocí
Aparthotel Aparthotel*** Bük, Maďarsko - foto objektuautobus, bez stravy
5.390,- Kč
Sun ***
21.6.(Čt) - 28.6.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel*** Sun, Albánie - foto objektuletecky, polopenze
13.980,- Kč, 5.990,- Kč
Quatro II ***
23.6.(So) - 30.6.(So), 7 nocí
Penzion Penzion*** Quatro II, Slovensko - foto objektuautobus, snídaně
6.230,- Kč
Titania ***
25.6.(Po) - 2.7.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel*** Titania, Albánie - foto objektuletecky, snídaně
19.990,- Kč, 6.480,- Kč
do Evropy - oblasti

Kam na zájezd do Evropy

Aktuálně máme v nabídce hotely, apartmány a další typy ubytovacích zařízení v těchto turistických či prázninových letoviscích v Evropě.

Letní zájezdy do Evropy

Zájezdy Evropa - ilustrační fotografie Zájezdy Evropa - ilustrační fotografie Zájezdy Evropa - ilustrační fotografie

Evropa je druhý nejmenší světadíl. Zabírá západní výběžek rozlehlé euroasijské pevniny. V severní a západní části se rozprostírají horské masivy, ze kterých jsou nejvyšší jižně situované Alpy. Velká část obyvatel žije v hustě osídlené Severoevropské nížině, která zasahuje od jižní Anglie přes severní Francii a Německo až do Ruska.

Je třetím nejlidnatějším světadílem s vysokou kulturní a životní úrovní a vzdělaností. Má mírné podnebí s několika klimatickými extrémy. Krajiny na pobřeží Středozemního moře, jako např. Itálie a Španělsko, se vyznačují dlouhým horkým létem s malým množstvím srážek, což někdy způsobuje nepříjemná sucha. Evropa má po dlouhou dobu velký kulturní a politický vliv, už od doby bronzové. Evropa je nejnavštěvovanějším regionem světa, oblíbenými turistickými lokalitami jsou zejména Středomoří a Jižní Evropa.

Evropa - další odkazy

Evropa - mohlo by vás zajímat

Pro zájezdy do Evropy na poslední chvíli máme zvláštní stránku. Zajímají-li vás pouze tyto atraktivní nabídky, je sekce last minute zájezdy do Evropy to správné místo, kde začít.

Evropa - alternativní nabídky

Zájezdy Do Evropy ne? Co zkusit něco jiného?

Pokud vás z nějakého důvodu dovolená v Evropě nezaujala, zkuste se podívat na celou nabídku zájezů a zvolte jinou z nabízených destinací. Máme pro vás totiž i další, a určitě též zajímavé, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist