Zájezdy na Ischii

Zájezdy ostrov Ischia

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Ischii. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Itálii nebo na Maltě strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Ischii, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Ischii

Hotely na Ischii

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** AlbatrosHotel***
Forio

Hotel**** Apollon ClubHotel****
San´t Angelo

Hotel**** Apollon Club Sea Resort & SpaHotel****
San´t Angelo

Hotel*** AragoneseHotel***
Ischia Ponte

Hotel**** Aurora TermeHotel****
Ischia Porto

Hotel*** CapizzoHotel***
Forio

Hotel**** CartaromanaHotel****
Parco Cartaromana

Penzion** Casa NicolaPenzion**
Serrara Fontana

Hotel*** Casa RosaHotel***
San´t Angelo

Hotel*** CesottaHotel***
Forio

Hotel*** CesottaHotel***
Forio

Hotel*** CesottaHotel***
Forio

Hotel*** CesottaHotel***
Forio

Hotel*** CitaraHotel***
Forio

  Následující Zobrazit následující hotely na Ischii1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9

Zájezdy na Ischii

Celkový počet obyvatel Ischie je asi 60 tisíc, ale každoročně se v průběhu letní sezóny zvyšuje. Lidé tento ostrov nenavštěvují jen za účelem odpočinku, ale i pro jeho krásnou přírodu a kulturní dědictví. Dělí se na 6 oblastí: Ameno, Barano, Casamicciola Terme - nalézá se v blízkosti hory Monte Epomeo a najdete tu další termální park Castiglione, Ischia Porto a Ponte - hlavní město s nádherným Aragonským hradem nacházejícím se ve starodávné části Ischia Ponte, Lacco a Serrara Fontana. Hlavním městem je Ischia. Nedaleko Ischie se nachází ostrovy Procida a Capri.Můžete také uskutečnit výlet do Sorrenta či Neapole. Pokud ale chcete zažít nezapomenutelný zážitek, kterým je pohled na celý ostrov, stačí vystoupat na vrchol jeho vyhaslé sopky Monte Epomeo. Slunce na ostrově svítí neustále a teploty se během léta pohybují okolo 26°C. Historickými památkami jsou zde archeologické vykopávky, muzea, kostely a zbytky antických staveb.

Tento ostrov je známý svými minerálními a termálními prameny, které se využívají k léčení různých druhů onemocnění. Za poplatek si můžete dopřát různé ozdravné koupele, bahenní zábaly, masáže a spoustu jiných procedur. Nejvyhledávanější termálním parkem je Poseidonova zahrada. Najdete ji na pláži Citara v blízkosti města Forio, které leží na západě ostrova. Tvoří ji velké množství bazénů a velký lázeňský komplex. Dalšími termálními parky jsou Negrombo (v Lacco Amende), Castiglione (v Casamicciole) a Afroditiny a Apollónovy zahrady (v St. Angelu). Horké a léčivé prameny vyvěrající přímo z jeskyně naleznete na pobřeží zálivů Sorgeto, Cartaromana a Maronti. Nejoblíbenějšími městečky jsou: Forio – město známé svým termálním parkem Poseidonovy zahrady a překrásnou písčitou pláží Citara. Panza – nalézá se na pahorku nad mořem nedaleko romantické vesnice Sant Angelo.

ostrov Ischia - další odkazy

Zájezdy ostrov Ischia - mohlo by vás zajímat

Na stránce ostrov Ischia last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Ischii. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

ostrov Ischia - alternativní nabídky

Na zájezd Na Ischii ne? Co zkusit v Itálii nebo na Maltě něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Ischii nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Itálie nebo na Maltu, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist