Zájezdy na Sardinii

Zájezdy ostrov Sardinie

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Sardinii. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Itálii nebo na Maltě strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Sardinii, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Sardinii

Hotely na Sardinii

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** AironeHotel****
Cannigione

Hotel**** Alma ResortHotel****
Costa Rei

Hotel*** AlturaHotel***
Villasimius

Studio / Apartmán*** Apartmány BelvedereStudio / Apartmán***
Costa Rei

Hotel**** Bagaglino Resort La Plage NoireHotel****
Marina di Sorso

Hotel**** Baia di NoraHotel****
Pula (Sardinie)

Hotel**** BajaHotel****
Cannigione

Hotel*** Blu LaconiaHotel***
Cannigione

Hotel**** Blu Morisco VillageHotel****
Cannigione

Hotel**** Blu Resort Morisco & BajaHotel****
Cannigione

Hotel**** Cala LuasHotel****
ostrov Sardinie

Hotel**** Calaserena VillageHotel****
Geremeas

Studio / Apartmán*** Camping Village OrríStudio / Apartmán***
Tortoli

Hotel*** CastelloHotel***
Golfo Aranci

  Následující Zobrazit následující hotely na Sardinii1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7

Zájezdy na Sardinii

Sardinie je druhým největším ostrovem Středozemního moře a je součástí Itálie. Hlavním městem je Cagliari. Nejvyšším vrcholem je Punta Lamarmora (1834 m.n.m.). Sardinii se přezdívá Karibik Středozemí či žulový ostrov. Ostrov se dělí na 8 provincií: Sassari, Cagliari, Nuoro, Oristano, Carbonia-Iglesias, Medio Campidano, Ogliastra a Olbia-Tempo. Je to překrásný ostrov s bohatou faunou a flórou, roste tu např. oleandr, myrta, levandule, pinie, tymián či pivoňka, která je považována za symbol ostrova a ze zvířat tu žije např. bílý oslík, plameňák či ovce. Jsou zde písečné pláže a nádherné mysy obklopené skalisky. Ostrov je považován za neprobádaný klenot Středozemí, nacházejí se zde tajuplná zákoutí, mystická místa, celý ostrov je plný historie a spolu se svou překrásnou přírodou tvoří opravdový skvost, který určitě musíte navštívit. Také je rájem pro potapěče, moře je zde křišťálové a tyrkysově modré.

Před několika miliony let byl ostrov součástí Francie a Španělska, poté se oddělil a vydal se na svou dlouhou cestu do Středozemního moře. Prvními obyvateli byli pastevci a zemedělci, kteří tu po sobě zanechali podzemní hrobky a výrobky z keramiky. Na ostrově se vystřídalo hodně kultur, byli zde Féničané, Kartagiánci, Španělé a Savojci. V 2. polovině 19. století se stal ostrov součástí italského království a v roce 1948 získal autonomii. Vládne zde středomořské klima. Léta jsou zde teplá a suchá s teplotami okolo 30°C, občas se teplota ve vnitrozemí vyšplhá až na 40°C. Zima je mírná a chladná s častým deštěm. Základem sardinské kuchyně je jehněčí a skopové maso a samozřejmě i ryby. K jídlům se podává hlavně zelenina jako rajčata, olivy aj. Sardové mají velkou tradici při pojídání jídla, dlouhé stolování, vychutnávání a nikdo nesmí mlčet, jinak je to považováno za nevychovanost. K oblíbeným nápojům patří červené a bílé víno a pivo vlastní výroby Dreher. Jako zákusek se podává buď sýrový dezert nebo zmrzlina. A dalším neodmyslitelným pokrmem je zde pizza.

Nejznámějším prázdninovým letoviskem je zde Alghera. Nalezneme zde překrásné vesničky, nádherné zátoky a zákoutí a hlavně přátelskou atmosféru. Na ostrově je hlavní tradicí výroba ovčích a kozích sýrů. Nejproslulejším sýrem je Pecorino Saro (ovčí sýr). Jako suvenýry si zde můžete zakoupit ručně vyrobené proutěné košíky a nádoby či dobré sardinské víno.

ostrov Sardinie - další odkazy

Zájezdy ostrov Sardinie - mohlo by vás zajímat

Na stránce ostrov Sardinie last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Sardinii. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

ostrov Sardinie - alternativní nabídky

Na zájezd Na Sardinii ne? Co zkusit v Itálii nebo na Maltě něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Sardinii nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Itálie nebo na Maltu, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist