Zájezdy na Sicílii

Zájezdy ostrov Sicílie

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Sicílii. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Itálii nebo na Maltě strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Sicílii, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Sicílii

Hotely na Sicílii

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** AlbatrosHotel***
Letojanni

Hotel*** AlexanderHotel***
Giardini Naxos

Hotel*** AlexanderHotel***
Giardini Naxos

Hotel**** AntaresHotel****
Letojanni

Hotel**** AntaresHotel****
Letojanni

Hotel**** Antares Le TerrazzeHotel****
Letojanni

Hotel**** Antares OlimpoHotel****
Letojanni

Hotel**** Atahotel CapotaorminaHotel****
Taormina

Hotel**** Atahotel Naxos BeachHotel****
Giardini Naxos

Hotel**** Atahotel Naxos BeachHotel****
Giardini Naxos

Hotel**** Atahotel Naxos BeachHotel****
Giardini Naxos

Hotel*** Atlantis PalaceHotel***
Fondachello di Mascali

Hotel*** Baia AzzurraHotel***
Taormina

Hotel*** Baia Degli DeiHotel***
Giardini Naxos

  Následující Zobrazit následující hotely na Sicílii1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Zájezdy na Sicílii

Sicílie je největším ostrovem Středozemního moře, patří k ní i několik okolních ostrovů jako např. Liparské ostrovy. Je obklopena Tyrhénským mořem na severu, Středozemním mořem na jihu a Jónským mořem na východě. Dělí se na 9 provincií. Hlavním městem je Palermo. Nejvyšším vrcholem je stále činná sopka Etna (3323 m.n.m.). Sicílie je nazývána ostrov Slunce, protože i když zde léto končí nakonci října, tak se můžete stále koupat, teplota vody a vzduchu se totiž nemění. V minulosti byla důležitým strategickým bodem a obchodní křižovatou.

Sicílie je ostrov mnoha protikladů. Na první pohled je to nádherný ostrov s mnoha antickými památkami, které lákají turisty z celého světa a na ten druhý je to nebezpečné místo, které ovládá mafie. Ostrov je též známý díky Homérově Iliadě, jelikož se zde ithacký král Odysseus setkal s Kyklopem, Kirké či Kalypsó. V minulosti bývala ostrovem kolonistů, žili zde Arabové, Byzanci, Římané, Řekové, Francouzi a Španělé. Ti všichni tu po sobě zanechali mnoho památek. V roce 1860 se stala součástí Itálie.

Tady je pár tipů na výlety: Messina - město s velmi bohatou historií. Z lodi nazvané stejně jako toto město se po celé Evropě v minulosti začal šířit mor. Naleznete zde kostel St. Maria Alemana či gotický chrám St. Mara della Valle. Palermo - hlavní město ostrova a zároveň centrum italské mafie. K vidění je zde mnoho památek jako např. palermské divadlo, které je považována za jedno z nejnádhernějších divadel Evropy. A hlavně se v blízkosti města nachází Etna, která i když je stále činná, tak láká turisty k prozkoumání. Agrigento - město s překrásnými písečnými plážemi a mnoha památkami jako např. kostel Svaté marie Řecké, kostel Očistec a údolí chrámů.

ostrov Sicílie - další odkazy

Zájezdy ostrov Sicílie - mohlo by vás zajímat

Na stránce ostrov Sicílie last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Sicílii. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

ostrov Sicílie - alternativní nabídky

Na zájezd Na Sicílii ne? Co zkusit v Itálii nebo na Maltě něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Sicílii nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Itálie nebo na Maltu, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist