Zájezdy do Veneta

Zájezdy Veneto

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Veneta. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Itálii nebo na Maltě strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Veneta, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů ve Venetu

Hotely ve Venetu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Studio / Apartmán*** AdrianaStudio / Apartmán***
Lido di Jesolo

Hotel*** AlemagnaHotel***
Bibione

Hotel**** AlemagnaHotel****
Bibione

Hotel*** Alla RotondaHotel***
Lido di Jesolo

Hotel*** AltanHotel***
Bibione

Hotel**** AmbassadorHotel****
Bibione

Hotel**** AmbassadorHotel****
Bibione

Hotel**** AmbassadorHotel****
Bibione

Aparthotel*** AntaresAparthotel***
Caorle

Studio / Apartmán** Apartmánové domy a vily Rosolina Mare - SuperkaufStudio / Apartmán**
Rosolina Mare

Studio / Apartmán*** Apartmánový dům GinestraStudio / Apartmán***
Bibione

Studio / Apartmán*** Apartmánový dům MarteStudio / Apartmán***
Bibione

Studio / Apartmán*** Apartmánový dům QuerciaStudio / Apartmán***
Bibione

Studio / Apartmán*** Apartmánový Dům TetiStudio / Apartmán***
Bibione

  Následující Zobrazit následující hotely ve Venetu1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26

Zájezdy do Veneta

Oblast Veneto (Benátsko) se nachází na severovýchodě Itálie. Jejími sousedy jsou Emilia-Romagna na jihu, Lombardie na západě, Trentino-Alto Adige a Rakousko na severu a Friuli-Venzia Giulia a Jadran na východě. Se svou rozlohou 18391 km2 je domovem pro 4,5 milionů obyvatel. Je rozděleno na 7 provincií: Belluno, Padova, Rovigo, Traviso, Venezia, Verona a Vicenza. Hlavním městem je Venezia (Benátky). Někomu se může zdát, že Benátky a Veneto spolu tvoří různorodou dvojici. Zatímco Benátky jsou považovány za město plné romantiky, kde přestal ubýhat čas. Veneto je naopak velmi pokroková, kosmopolitní část nové Evropy. Benátky právem patří mezi jedinečná města. Byly postaveny okolo bahnitých okrajů ostrůvků mezi vodami Jadranu, neustále jsou sužovány záplavami, ale nikdy se nepoddaly svému nepříznivému osudu. Bývalé paláce byly přestavěny na obchůdky. Je zvláštní, že se Benátky za celých 200 let téměř nezměnily, i když se nachází na kontinentě, který byl za 2. světové války bombardován a postižen poválečným rozvojem.

Toto překrásné místo, jehož uličky jsou zalité vodou, každoročně navštíví okolo 12 milionů turistů. Pokud byste si zde chtěli pronajmout byt, byli byste překvapeni cenou, jejíž hodnota přesahuje i možnosti zdejších obyvatel. Přesto se sem pořád někdo stěhuje, aby mohl žít v tomto kouzelném městě. Protikladem Benátek je obyčejné město Mestre, které bylo založeno z obav Benátčanů, že jednou nebude v laguně dostatek místa pro výstavbu. Nejvyhledávanějšími místy zde jsou: Benátky - ostrovní městečko uprostřed laguny, kterým protéká mnoho kanálů, z nichž nejvýznamnějším je Canal Grande. Naleznete zde baziliku St. Mark, Dóžecí palác, spoustu kostelů např. Santa Maria dei Frari či La Salute, galerie Galleria dell´Accademia a Galleria Peggy Guggenheim a také váženou univerzitu Ca´Foscari. Každý rok se zde koná karneval, filmový festival a přehlídka moderního umění. Od roku 1987 patří Benátky k světovému dědictví UNESCO.

Verona - město od roku 2000 patří k světovému dědictví UNESCO. Naleznete zde římskou arénu, pevnost Castelvecchio, basiliku San Zeno Maggiore, Dóm a kostel Chiesa de Santa Anastasia. Další velmi vyhledávanou památkou je zde slavný balkon Romea a Julie. Padova - naleznete zde elipsovitý kanál na náměstí Prato della Valle, jednu z nejstarších univerzit, basiliku Sant Antonio, kapli rodiny Scrovegni, palác Palazzo della Ragione a jezdeckou sochu od Donatella. Vicenza - město od roku 1994 patří ke světovému dedictví UNESCO. Je proslaveno sochařem Andreem Palladiem, k jehož dílům patří např. Bazilika, divadlo Teatro Olimpico, palác Palazzo Chiericati a vila Rotonda. Treviso - za prohlídku stojí gotický kostel San Nicolo, palác Palazzo dei Trencento, Dóm, rytířská arkáda a kostel Sv. Františka. Belluno - naleznete zde spoustu muzeí, galerii Ca´dei Carraresi, Dóm a palác Palazzo dei Rettori

Veneto - další odkazy

Zájezdy Veneto - mohlo by vás zajímat

Na stránce Veneto last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Veneta. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Veneto - alternativní nabídky

Na zájezd Do Veneta ne? Co zkusit v Itálii nebo na Maltě něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Veneta nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Itálie nebo na Maltu, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist