Jižní Amerika zájezdy

Zájezdy Jižní Amerika

Chystáte se vydat na dovolenou a Jižní Amerika je jednou z možností? Zvažujete účast na zájezdu do Jižní Ameriky, ale nejste si jisti, jestli je tou správnou volbou? Chtěli byste mít na dovolené možnost poznat vynikající podmínky pro dovolenou v Brazílii, sochy Moai na Velikonočním ostrově či národní park Torres del Paine v Chile nebo třeba činnou sopku Volcán Arenal, sněhobílé pláže jak u Karibského moře, tak u Pacifiku či jednu z nejdůležitějších staveb světa – Panamský průplav v Panamě?

Formulář vlevo vám pomůže při procházení naší aktuální nabídky se zájezdy do Jižní Ameriky. Tak vybírejte a prožijte, stejně jako miliony turistů před vámi, v Jižní Americe nezapomenutelnou dovolenou.

Dnes z nabídky do Jižní Ameriky vybíráme

Windsor Martinique ***
27.4.(Pá) - 6.5.(Ne), 9 nocí
Hotel Hotel*** Windsor Martinique, Brazílie - foto objektuletecky, snídaně
37.990,- Kč
Windsor Copa ***
27.4.(Pá) - 6.5.(Ne), 9 nocí
Hotel Hotel*** Windsor Copa, Brazílie - foto objektuletecky, snídaně
37.990,- Kč
do Jižní Ameriky - oblasti

Kam na zájezd do Jižní Ameriky

Aktuálně máme v nabídce hotely, apartmány a další typy ubytovacích zařízení v těchto turistických či prázninových letoviscích v Jižní Americe.

Letní zájezdy do Jižní Ameriky

Zájezdy Jižní Amerika - ilustrační fotografie Zájezdy Jižní Amerika - ilustrační fotografie Zájezdy Jižní Amerika - ilustrační fotografie

Jižní Amerika se rozprostírá na západní polokouli po obou stranách rovníku. Se Severní Amerikou je spojena jen úzkou Panamskou šíjí, širokou 48 km. Pobřeží je málo členité a na západě se podle něho táhnou Andy. Dodnes tu přetrvává vulkanická činnost. Klimaticky patří podstatná část kontinentu k tropickému a subtropickému pásmu.

Nejbohatší na faunu a flóru jsou oblasti tropického deštného pralesa v Amazónii, nížiny při Atlantiku a na kolumbijském pobřeží Tichého oceánu. V subtropické oblasti pobřežní části Atlantiku jsou vlhká horká léta a mírné zimy, vnitrozemí je chladnější a sušší. Jsou tu travnaté stepi – pampy. Říční síť patří k nejhustějším na světě. Latinská Amerika všeobecně získává ve světě popularitu – mezi turisty a cestovateli zvlášť. Mezi největší lákadla patří např. Peru se starobylou kulturou Inků, plavení po posvátném jezeru Titicaca, pohledy na nejkrásnější vodopády světa Iquazu v Brazílii nebo tančení samby přímo na karnevalu v Rio de Janeiru.

Jižní Amerika - další odkazy

Jižní Amerika - mohlo by vás zajímat

Pro zájezdy do Jižní Ameriky na poslední chvíli máme zvláštní stránku. Zajímají-li vás pouze tyto atraktivní nabídky, je sekce last minute zájezdy do Jižní Ameriky to správné místo, kde začít.

Jižní Amerika - alternativní nabídky

Zájezdy Do Jižní Ameriky ne? Co zkusit něco jiného?

Pokud vás z nějakého důvodu dovolená v Jižní Americe nezaujala, zkuste se podívat na celou nabídku zájezů a zvolte jinou z nabízených destinací. Máme pro vás totiž i další, a určitě též zajímavé, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist