Zájezdy na La Palmu

Zájezdy La Palma

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na La Palmu. Pokud se chystáte v tomto letovisku na Kanárských ostrovech strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na La Palmu, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na La Palmě

Hotely na La Palmě

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** El CerritoHotel***
Los Cancajos

Hotel**** Hacienda De AbajoHotel****
Tazacorte

Hotel*** Hacienda San JorgeHotel***
Los Cancajos

Studio / Apartmán*** Hacienda San JorgeStudio / Apartmán***
Los Cancajos

Hotel**** H10 Taburiente PlayaHotel****
Los Cancajos

Hotel**** H10 Taburiente PlayaHotel****
Los Cancajos

Hotel*** La CaletaHotel***
Los Cancajos

Hotel**** La Palma & Teneguía PrincessHotel****
Fuencaliente

Aparthotel*** Las OlasAparthotel***
Los Cancajos

Aparthotel*** Las OlasAparthotel***
Los Cancajos

Hotel*** Los MolinosHotel***
Los Cancajos

Hotel** Oasis San AntonioHotel**
Los Cancajos

Hotel*** Sol La PalmaHotel***
La Palma

Hotel**** Sol La PalmaHotel****
La Palma

Zájezdy na La Palmu

Zájezdy La Palma - ilustrační fotografie Zájezdy La Palma - ilustrační fotografie Zájezdy La Palma - ilustrační fotografie

Je ostrov z Kanárského souostroví, který leží nejdále od evropského kontinentu. Vznikl působením vulkanické činnosti. Nachází se zde více sopek (San Juan, Teneguia...). Nejvyšší horou ostrova je Roque de los Muchachos ( 2 426 m). Najdeme zde největší převýšení na světě v porovnání s obvodem ostrova. V minulosti byl pro svou polohu důležitou obchodní zastávkou na cestě mezi Evropou a Amerikou. Za pěkného počasí odtud uvidíte Tenerife a El Hierro. Největší koncentrace obyvatel je v hlavním městě Santa Cruz. Ostrovu se přezdívá také „Isla Bonita“ nebo „ostrov banánů“. Díky dostatku sladké vody bují zelení a úrodnou půdou. Žije zde velké množství druhů exotických ptáků. Pověstné je i vynikající víno, které dozrává přímo na sopečných svazích. Nejznámějšími odrůdami jsou Malvaz, Negramoll nebo Sabro. Za návštěvu stojí národní park Caldera de Taburient (pod ochranou UNESCO) s ohromnými roklinami a lesy nebo jeskyně Cueva Bonita. Na ostrov se dostanete z Tenerife letecky nebo trajektem.

La Palma - další odkazy

Zájezdy La Palma - mohlo by vás zajímat

Na stránce La Palma last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na La Palmu. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

La Palma - alternativní nabídky

Na zájezd Na La Palmu ne? Co zkusit na Kanárských ostrovech něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na La Palmu nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů na Kanárské ostrovy, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist