Zájezdy na Tenerife

Zájezdy Tenerife

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Tenerife. Pokud se chystáte v tomto letovisku na Kanárských ostrovech strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Tenerife, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Tenerife

Hotely na Tenerife

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel** AcuarioHotel**
Puerto de la Cruz

Studio / Apartmán*** AguamarStudio / Apartmán***
Los Cristianos

Hotel**** AguamarinaHotel****
San Miguel

Hotel**** Aguamarina GolfHotel****
San Miguel

Studio / Apartmán** Alborada Beach ClubStudio / Apartmán**
Costa del Silencio

Hotel*** Allegro IsoraHotel***
Puerto de Santiago

Hotel*** Allegro VaraderoHotel***
Playa de la Arena

Hotel**** Alua Parque San AntonioHotel****
Puerto de la Cruz

Hotel**** Alua Parque San AntonioHotel****
Puerto de la Cruz

Studio / Apartmán*** AnnapurnaStudio / Apartmán***
Las Galletas

Studio / Apartmán*** Apartmány Vigilia ParkStudio / Apartmán***
Puerto de Santiago

Hotel**** Arenas del MarHotel****
El Medano

Hotel**** Arona GranHotel****
Los Cristianos

Hotel*** Bahia FlamingoHotel***
Playa de la Arena

  Následující Zobrazit následující hotely na Tenerife1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12

Zájezdy na Tenerife

Zájezdy Tenerife - ilustrační fotografie Zájezdy Tenerife - ilustrační fotografie Zájezdy Tenerife - ilustrační fotografie

Obecné informace o ostrově Tenerife

Kanárské ostrovy patří po celý rok k nejoblíbenějším destinacím, kam směřují zájezdy k moři, a mezi nimi vyniká ostrov Tenerife. Ten je nejen z celého Kanárského souostroví ostrovem největším, ale také se mu díky celoročně velmi příjemnému klimatu přezdívá ostrov věčného jara. Krásné písečné pláže s černým vulkanickým pískem na svém povrchu, čisté moře v jejich blízkosti, hluboké lesy a úchvatná krajina vulkanického původu ve vnitrozemí láká na zájezdy na Tenerife každým rokem tisíce turistů ze všech koutů světa.

Rozloha přes dva tisíce kilometrů čtverečních pak nabízí návštěvníkům ostrova prakticky vše, co se jinak nachází na celých kontinentech. Kromě příjemných pobřežních letovisek a dlouhých pláží tady turisté najdou úrodné roviny podél pobřeží, a stejně tak vysoké hory a drsné útesy ve vnitrozemí Tenerife. Z tohoto důvodu je někdy ostrov nazýván malým kontinentem a turisté sem přijíždějí na zájezdy už jenom proto, že během jediného dne mohou dopoledne podniknout vysokohorskou túru a odpoledne se vykoupat v průzračně čistých vodách Atlantiku.

Protože se ostrov Tenerife řadí k rozvinutým turistickým destinacím a na návštěvníky zde čeká turistická infrastruktura, na jakou jsou zvyklí v nejlepších letoviscích ve Španělsku, ke kterému Kanárské ostrovy patří, na zájezdy sem přilétají i turisté, kteří jsou zvyklí na komfort a luxus. Díky stálému počasí, kdy tady ani v zimě teplota vzduchu obvykle neklesá pod 20 stupňů Celsia, se pak také přilétají na Tenerife ohřát na zájezdy k moři během zimního období evropané v čase, kdy je zbytek Evropy ukryt pod sněhovou pokrývkou.

Návštěvníci ostrova si mohou vybírat, zda stráví své zájezdy v moderních a luxusních ubytovacích zařízení, ke kterým patří nejmodernější hotelové komplexy s dokonalým servisem, nebo ve více tradičních venkovských penzionech a ubytování v soukromí, kde si budou moci vychutnat domácí atmosféru a pohostinnost zdejších obyvatel.

Pláže na Tenerife

Většina turistů přilétá na kanárský ostrov Tenerife hlavně kvůli moři a jeho plážím. Většina z pláží na ostrově je tvořena pískem sopečného původu a mají tedy nejčastěji tmavou až černou barvu. V některých letoviscích byl pak písek na pláže dovezen z nedaleké Sahary a tak připomínají spíše pláže v Karibiku. Jednou z takových pláží je pláž u letoviska Santa Cruz, která je pokryta zlatavým pískem a lemována hájem palem.

Nejznámějším letoviskem na Tenerife s pláží se světlým pískem je prázdninové středisko Playa de las Américas. To leží na jihu ostrova, mezi letovisky Costa Adeje a Los Cristianos. Na zájezdy sem velmi často míří turisté, kteří si chtějí užívat volna a zábavy nejen na jedněch z nejhezčích pláží na ostrově, ale také během noci v četných barech, diskotékách a dalších zábavních podnicích. Velmi časté jsou tu také párty pod širým nebem a mimochodem právě tady se nachází známe bary Starco a Veronicas.

Zájezdy na kanárský ostrov Tenerife a zvláště do letoviska Playa de las Américas jsou značně populární i mezi milovníky nakupování. Kanárské ostrovy jsou totiž bezcelní zónou a zvláště v této části ostrova je možné navštívit celou řadu obchodů a obchůdků s nejrůznějším zbožím.

I když na letní zájezdy na Tenerife cestují nejčastěji milovníci plážového lenošení a odpočinku, také aktivní jedinci a sportovci si tady přijdou na své. Velmi atraktivní pláží pro příznivce windsurfingu je pláž nedaleko letoviska El Medano na jihovýchodním pobřeží ostrova, které je díky stálému a poměrně silnému větru mezi surfery vyhlášené.

Další aktivity na Tenerife

Odpočinout si na zájezdy k moři cestují na Tenerife však také kupříkladu příznivci pěší turistiky, kteří sem přilétají ponejvíce kvůli jedinečnému národnímu parku v okolí hory Pico del Teide. Ta se šplhá do výšky 3.718 metrů nad mořskou hladinu a stejnojmenný národní park zabírá téměř třetinu plochy celého ostrova. Turisté sem často cestují buď na příjemné procházky, nebo na náročnější a dokonce i vícedenní pěší túry.

Park Teide je turistice zaslíbený a každý si zde najde svou trasu. Ty jsou dobře značeny a návštěvníci parku mohou volit ze široké nabídky sahající od jednoduchých stezek pro nenáročné procházky až po technicky náročné vysokohorské výšlapy.

Na severním pobřeží, nedaleko letoviska Pureto de la Cruz, se nachází další z proslulých turistických atrakcí ostrova Tenerife, zoologická zahrada Loro Park. Ta každým rokem láká tisíce návštěvníků ze všech koutů světa, na které zde čeká expozice nejrůznějších druhů suchozemských a vodních živočichů. Nejmenší návštěvníci parku se obvykle nejlépe baví ve zdejším delfinárium či při dalších vystoupeních cvičených zvířat.

Zajímavosti Tenerife

Na ostrově ovšem nebudou zklamáni ani ti z jeho návštěvníků, kteří sem cestují kvůli tomu, aby poznali i něco z jeho historie či zajímavostí. Turisté, kteří nechtějí strávit celý čas své dovolené na zdejších plážích, se mohou vydat za poznáním vnitrozemí a pobřežních letovisek a určitě nebudou zklamáni. Za návštěvu stojí kupříkladu staré město La Laguna, které se dokonce dostalo na Seznam světového dědictví UNESCO.

Stejně tak by byla škoda minout na cestě za poznáním ostrova již zmiňované přístavní město Puerto de la Cruz, kde se nalézá vůbec největší přístav na Tenerife. Též je tady možné navštívit hrad San Felipe, jehož stavba započala na přelomu 16. a 17. století. Původně měl hrad sloužit k obraně města, ale později byl využíván jako vojenská nemocnice. I tato jedinečná památka je zapsaná na Seznamu světového kulturního dědictví mezinárodní organizace UNESCO.

Tenerife - další odkazy

Zájezdy Tenerife - mohlo by vás zajímat

Na stránce Tenerife last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Tenerife. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Tenerife - alternativní nabídky

Na zájezd Na Tenerife ne? Co zkusit na Kanárských ostrovech něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Tenerife nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů na Kanárské ostrovy, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist