Kypr zájezdy

Zájezdy Kypr

Chystáte se vydat na dovolenou a Kypr je jednou z možností? Zvažujete účast na zájezdu na Kypr, ale nejste si jisti, jestli je tou správnou volbou? Chtěli byste mít na dovolené možnost poznat osmihrannou zastřešenou fontánou v klášteře z 8.století či rozsáhlou expozici v Muzeu mořského života v Ayia Napě, vynikající podmínky pro dovolenou na Bafře nebo třeba Je známá především díky mnoha zajímavým chrámům (mešita Lala Mustafa Pasa Cami) ze 16. století, kdy zde vládla Osmanská říše.Právě sem Shakespeare situoval svého Othella ve Famagustě?

Formulář vlevo vám pomůže při procházení naší aktuální nabídky se zájezdy na Kypr. Tak vybírejte a prožijte, stejně jako miliony turistů před vámi, na Kypru nezapomenutelnou dovolenou.

Dnes z nabídky na Kypr vybíráme

Princess Beach ****
29.1.(Po) - 5.2.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel**** Princess Beach, Larnaca - foto objektuletecky, polopenze
30.357,- Kč, 13.162,- Kč
Aktea Beach Village ***
27.1.(So) - 3.2.(So), 7 nocí
Hotel Hotel*** Aktea Beach Village, Ayia Napa - foto objektuletecky, polopenze
21.514,- Kč, 13.793,- Kč
Grecian Bay *****
29.1.(Po) - 5.2.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel***** Grecian Bay, Ayia Napa - foto objektuletecky, snídaně
31.529,- Kč, 14.334,- Kč
Elias Beach ****
29.1.(Po) - 5.2.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel**** Elias Beach, Limassol - foto objektuletecky, polopenze
32.339,- Kč, 15.144,- Kč
Atlantica Miramare... ****
29.1.(Po) - 5.2.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel**** Atlantica Miramare Beach, Limassol - foto objektuletecky, polopenze
33.041,- Kč, 15.846,- Kč
Napa Mermaid ****
29.1.(Po) - 5.2.(Po), 7 nocí
Hotel Hotel**** Napa Mermaid, Ayia Napa - foto objektuletecky, polopenze
33.419,- Kč, 16.224,- Kč
na Kypr - oblasti

Kam na zájezd na Kypr

Aktuálně máme v nabídce hotely, apartmány a další typy ubytovacích zařízení v těchto turistických či prázninových letoviscích na Kypru.

Letní zájezdy na Kypr

Zájezdy Kypr - ilustrační fotografie Paphos Afroditina skála u Limassolu

Ostrovní stát Kypr leží ve východní části Středozemního moře. Na severu ostrova se rozprostírá pohoří Kyrenia. Jeho středem se ve východozápadním směru táhne masiv Tróodos. Mezi dvěma pohořími se nachází nížina Mezaorea. Název krajiny je odvozený od měděné rudy (kypros = řecky měď), která se nahromadila v sopečných vrstvách Troódosu.

Tento ostrovní stát je rozdělený od roku 1974 na dvě části – tureckou a řeckou. Významný je zde rybolov. Příjemné podnebí a bohaté kulturněhistorické tradice jsou velkým lákadlem pro turisty. Říká se mu také ostrov lásky a krásné bohyně Afrodity, protože podle bájí se zrodila právě na tomto ostrově z mořské pěny.

Kypr - další odkazy

Kypr - mohlo by vás zajímat

Pro zájezdy na Kypr na poslední chvíli máme zvláštní stránku. Zajímají-li vás pouze tyto atraktivní nabídky, je sekce last minute zájezdy na Kypr to správné místo, kde začít.

Kypr - alternativní nabídky

Zájezdy Na Kypr ne? Co zkusit něco jiného?

Pokud vás z nějakého důvodu dovolená na Kypru nezaujala, zkuste se podívat na celou nabídku zájezů a zvolte jinou z nabízených destinací. Máme pro vás totiž i další, a určitě též zajímavé, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

13.12.2017
Před Vánoci do Rakouska

Odpočiňte si před Vánoci od každoročního shonu. 6 denní pobyt v Rakousku, Kitzbühel s polopenzí za 9.315,-. Termín 18.12. – 23.12.2017. Alpbach Hotel **** leží… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist