Zájezdy do Ayia Napy

Zájezdy Ayia Napa

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Ayia Napy. Pokud se chystáte v tomto letovisku na Kypru strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Ayia Napy, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Ayia Napě

Hotely v Ayia Napě

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Adams BeachHotel****
Ayia Napa

Hotel***** Adams BeachHotel*****
Ayia Napa

Hotel***** Adams BeachHotel*****
Ayia Napa

Hotel*** Aktea Beach VillageHotel***
Ayia Napa

Hotel**** Aktea Beach VillageHotel****
Ayia Napa

Hotel** AnesisHotel**
Ayia Napa

Hotel*** Anthea ComplexHotel***
Ayia Napa

Hotel**** AsteriasHotel****
Ayia Napa

Hotel**** Asterias BeachHotel****
Ayia Napa

Hotel**** Asterias BeachHotel****
Ayia Napa

Hotel**** Asterias BeachHotel****
Ayia Napa

Hotel**** Asterias BeachHotel****
Ayia Napa

Hotel**** Asterias BeachHotel****
Ayia Napa

  Následující Zobrazit následující hotely v Ayia Napě1 - 2 - 3 - 4 - 5

Zájezdy do Ayia Napy

Místo s nejkrásnějšími plážemi na ostrově se nachází severovýchodně od Larnaky. Původně ospalá rybářská vesnice se přeměnila na rozlehlé prázdninové středisko. V jeho středu se nachází klášter Ayia Napa z roku 1530, jedno z mála historicky významných míst v tomto kraji. Místní pláže jsou jedny z nejkrásnějších na Kypru, populární je hlavně Nissi Beach. U bílých písečných pláží vyrostlo mnoho luxusních hotelů, penzionů, restaurací a zábavních podniků. Každý víkend se Ayia Napa promění v malé Las Vegas – prosvětlené ulice jsou plné lidí a zábava končí až k ránu. Pro milovníky vodních sportů jsou zde široké možnosti na plážích nebo v nedalekém Aqua Parku. Zcela jistě potěší i návštěva místního delfinária.

Ayia Napa - další odkazy

Zájezdy Ayia Napa - mohlo by vás zajímat

Na stránce Ayia Napa last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Ayia Napy. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Ayia Napa - alternativní nabídky

Na zájezd Do Ayia Napy ne? Co zkusit na Kypru něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Ayia Napy nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů na Kypr, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist