Zájezdy do Jižního Portugalska

Zájezdy Jižní Portugalsko

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Jižního Portugalska. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Portugalsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Jižního Portugalska, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Jižním Portugalsku

Hotely v Jižním Portugalsku

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Acqua Maris BalaiaHotel***
Albufeira

Hotel**** Adriana Beach ClubHotel****
Albufeira

Hotel**** Adriana Beach ResortHotel****
Albufeira

Hotel**** AlfamarHotel****
Albuferia - Praia Falesia

Hotel**** Alfamar Beach & Sport ResortHotel****
Falésia

Studio / Apartmán*** Algarve GardensStudio / Apartmán***
Albuferia - Praia Falesia

Hotel*** Algarve GardensHotel***
Albuferia - Praia Falesia

Hotel*** AtismarHotel***
Quarteira

Hotel*** Auramar Beach ResortHotel***
Albufeira

Hotel**** Baía CristalHotel****
Carvoeiro

Hotel**** Baia GrandeHotel****
Algarve

Hotel**** Be Live Family Palmeiras VillageHotel****
Armacao de Pera

Hotel*** Clube Praia Da OuraHotel***
Albufeira

Hotel*** Dom JoseHotel***
Quarteira

  Následující Zobrazit následující hotely v Jižním Portugalsku1 - 2 - 3

Zájezdy do Jižního Portugalska

Jižní Portugalsko je poslavené velmi romantickým pobřežím, rozsáhlé pláže jsou lemované mohutnými až stometrovými útesy. Reliéf krajiny je zde mírně zvlněný, s nadmořskou výškou kolem 500 m. Algarve, jak se tato oblast také nazývá, je vyhledávaným místem turistů díky mírnému klimatu ovlivňovaném nedalekou severní Afrikou. Za návštěvu stojí hlavní město Faro se středověkým opevněním, zajímavými stavbami a muzey, město Silves vybudované z kamenů různých epoch, starořímské lázně Monchique uprostřed pomerančovníkových a olivových hájů, královský palác v Estoi, římské vykopávky v Milreu a barokní kaplička Sao Lourenco de Matos v Almansile obložená vzácnými bílo-modrými kachličkami nebo malebné rybářské vesničky. Pro sportovní fanoušky se nabízí 27 golfových hřišť, množství potápěčských a jezdeckých škol a široká nabídka vodních sportů. Místní vína mají výbornou kvalitu - určitě ochutnejte typické portugalské speciality moscatel, vinhos verdes nebo světoznámé portské.

Jižní Portugalsko - další odkazy

Zájezdy Jižní Portugalsko - mohlo by vás zajímat

Na stránce Jižní Portugalsko last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Jižního Portugalska. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Jižní Portugalsko - alternativní nabídky

Na zájezd Do Jižního Portugalska ne? Co zkusit v Portugalsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Jižního Portugalska nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Portugalska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

   Hledat zájezd

   Hledat zájezd

   pobytové
   lyžařské
   Novinky

   Novinky

   15.1.2018
   Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

   Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

   3.1.2018
   Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

   Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

   13.12.2017
   Před Vánoci do Rakouska

   Odpočiňte si před Vánoci od každoročního shonu. 6 denní pobyt v Rakousku, Kitzbühel s polopenzí za 9.315,-. Termín 18.12. – 23.12.2017. Alpbach Hotel **** leží… [více]

   Kontakty

   Kontakty

   • Call centrum Praha222 745 416
   • Prodejna Chomutov474 721 045
   Aktuální výše slev na zájezdy

   Největší slevy na zájezdy

   Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

   O e-zajezdy.cz

   O e-zajezdy.cz

   Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

   Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

   Také provozujeme

   VLNA.cz, 2018

   TOPlist