Zájezdy na Folegandros

Zájezdy ostrov Folegandros

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Folegandros. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Řecku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Folegandros, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Folegandru

Hotely na Folegandru

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Boutique AriaHotel****
Chora(ostrov Folegandros)

Hotel*** OdysseusHotel***
Chora(ostrov Folegandros)

Zájezdy na Folegandros

Kykladské ostrovy v jižní části Egejského moře patří k velmi oblíbeným destinacím pro letní dovolenou u moře a na pobytové zájezdy sem pravidelně přilétají tisíce turistů z celého světa. K nejznámějším ostrovům této oblasti patří Santorini, na kterém má pobyt punc jedinečnosti a exkluzivity a stejně tak je oblíbeným turistickým cílem ostrov Ios, na nějž který míří prožít dny volna u moře hlavně turisté, kteří se chtějí bavit nejen přes den, ale i v noční dobu.

Jedinci, kteří preferují na své dovolené klid a pohodu, mohou z Kyklad zvolit pro své zájezdy k moři ostrov Folegandros. Ten není zatím turisticky tolik známým a jen v několika málo zdejších letoviscích si budou moci v klidu prožít svou dovolenou. Jejich zájezdy do Řecka tak splní svůj hlavní účel, a tím je ničím nerušený odpočinek. Ostrov Folegandros leží mezi dalšími Kykladskými ostrovy Ios, Milos a již zmiňovaným ostrovem Santorini a na všechny je to z ostrova Folegandros asi 30 kilometrů.

Na zájezdy během léta míří na Folegandros hlavně jedinci, kteří během dovolené netouží po obvyklém luxusu a ani se nechtějí bavit před celou noc, ale naopak turisté, toužící po romantice a atmosféře starého Řecka. Stejně tak se tady bude líbit i dobrodružnějším povahám. Na ostrově Folegandros totiž, alespoň zatím, chybí turistická infrastruktura, která je dnes obvyklá pro velká přímořská letoviska. Nejsou zde bary, diskotéky a další zábavní podniky, a na celém hornatém ostrově, jež zabírá plochu jen něco málo přes 30 kilometrů čtverečních, stojí pouze několik desítek hotelů a penzionů.

Zato ale může svým návštěvníkům nabídnout krásné pláže, které nebývají ani nejvyšší sezóně natřískané a dovolenou si tady užijí jak jedinci, kteří si chtějí v čase volna užívat soukromí, tak také romantické duše. Vnitrozemí ostrova, které je převážně hornaté, zve k horské turistice a na zájezdy sem tak míří též vyznavači aktivní dovolené, kteří mohou kombinovat pobyt na plážích se výlety do poměrně drsného vnitrozemí.

Protože ostrov nemá své vlastní letiště, turisté sem na zájezdy připlouvají trajekty buď přímo z řecké pevniny, nebo z okolních ostrovů. Již pohled na jediný přístav na ostrově Folegandros Karavostatis dává znát, že pobyt v této části Řecka nebude o luxusních hotelových komplexech z betonu a skla, ale naopak o jedinečném souznění s přírodou a poznávání atmosféry starého Řecka.

Přístav v hlavním městečku, nebo spíše vesnici, Chora působí romantickým dojmem a kotví zde jen několik málo lodí. Pár taveren ve městě láká kolemjdoucí na čerstvě uvařené pokrmy z darů moře a turisté, kteří sem přijíždějí na zájezdy k moři, ihned pochopí, že tato dovolená buď dokonale splní jejich představy o romantice, anebo se na tento ostrov již nevrátí a příště radši budou volit známější letoviska například na Krétě nebo ostrově Rodos, kde si budou moci plně vychutnat veškerý turistický luxus a služby na nejvyšší úrovni.

ostrov Folegandros - další odkazy

Zájezdy ostrov Folegandros - mohlo by vás zajímat

Na stránce ostrov Folegandros last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Folegandros. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist