Zájezdy na Kythiru

Zájezdy ostrov Kythira

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Kythiru. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Řecku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Kythiru, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Kythiře

Hotely na Kythiře

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Studio / Apartmán*** AfroditéStudio / Apartmán***
Kapsali

Studio / Apartmán*** EnastronStudio / Apartmán***
Agia Pelagia

Hotel**** Kythea ResortHotel****
Agia Pelagia

Hotel*** MargaritariHotel***
ostrov Kythira

Studio / Apartmán*** PantoniaStudio / Apartmán***
Agia Pelagia

Hotel*** Pelagia BeachHotel***
Agia Pelagia

Hotel*** Porto DelfinoHotel***
Kapsali

Penzion** RomanticaPenzion**
Agia Pelagia

Hotel*** RomanticaHotel***
Agia Pelagia

Hotel*** Romantica ApartmentsHotel***
Agia Pelagia

Penzion** Romantica Main Building se snídaníPenzion**
ostrov Kythira

Penzion*** TsegaPenzion***
Agia Pelagia

Hotel*** VenardosHotel***
Agia Pelagia

Zájezdy na Kythiru

Kythira je jeden z menších egejských ostrovů. Měří na délku 30 km a na šířku 18 km. Je ideálním místem pro strávení klidné dovolené, protože není tolik obléhán turisty. Nemá vlastní autobusovou dopravu a pro jeho poznávání ostrova je třeba mít auto, které je možné si zapůjčit. Po celá staletí byl důležitou obchodní cestou a dodnes je zde zachováno mnoho významných historických památek. Hlavní město Chora se nachází v jižní části ostrova na úpatí mořského útesu. Je to oblast s nejvíce rozvinutým turistickým ruchem, s mnoha hotely a restauracemi. Rušný je zde i noční život. Dominantou ostrova je benátský hrad obehnaný vysokými hradbami s dobře zachovalou vstupní branou. Ve městě Diakofti je hlavní přístav.

ostrov Kythira - další odkazy

Zájezdy ostrov Kythira - mohlo by vás zajímat

Na stránce ostrov Kythira last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Kythiru. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist