Zájezdy na Milos

Zájezdy ostrov Milos

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Milos. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Řecku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Milos, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Milosu

Hotely na Milosu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel** ApollonHotel**
Pollonia

Zájezdy na Milos

Podobně jako necelých sto kilometrů východně ležící Santorini je i ostrov Milos pozůstatkem dávného sopečného kráteru a jeho tvar připomíná kalderu. Na zájezdy se sem jezdí hlavně kvůli krásné přírodě, stále ještě zachovávaných tradicích starého Řecka a v neposlední řadě též kvůli spoustě kontrastů, jež ostrov Milos svým návštěvníkům odkrývá.

I když Milos nepatří k nejžádanějším ostrovům ze všech řeckých ostrovů v Egejském moři, svou cílovou skupinu si určitě najde. Velmi vítanou destinací je pro romantické duše, které rády prožívají své zájezdy v klidnějších letoviscích bez obvyklého turistického ruchu. Milos je též často vyhledávaným cílem zamilovaných párů.

Milos je nejzápadnějším ostrovem ze souostroví Kyklady a zabírá plochu necelých 150 kilometrů čtverečních. Jeho povrch tvoří většinou hory, a podobně jako na další řeckých ostrovech, se i zde veškerý život a také turistický ruch soustřeďuje v nížinách a údolích podél pobřeží.

Zájezdy na Milos vyhledávají hlavně turisté, kteří jsou svou duší romantici a zároveň objevitelé. Na Milosu nelze očekávat kompletní sortiment turistických služeb, jaký nabízí například Rhodos, Kréta nebo Zakynthos, ale zase má ostrov kouzlo, které je moderním letoviskům už dávno cizí. Ani během hlavní turistické sezóny nejsou letoviska ostrova nějak přeplněná a tak si mohou jeho návštěvníci dokonale vychutnávat vše, co tato prázdninová destinace svým hostům nabízí.

Hlavním důvodem, proč turisté na zájezdy na Milos přilétají nebo připlouvají, jsou však jeho pláže. Jejich nabídka je zde bohatá a bylo tady napočítáno více než 80 pláží a plážiček. Ty jsou s písečnými povrchy, s oblázkovými povrchy, s kamínky i valouny. Na Milosu je zkrátka z čeho vybírat.

K nejvyhledávanějším plážím na Milosu, na něž se přijíždějí koupat, šnorchlovat a třeba i potápět turisté z blízkého i dalekého okolí, patří pláž Achivadolimni. Ta se nalézá na jižním okraji největšího zálivu na Milosu, kde se nachází také největší ostrovní přístav Adamantas, ležící přímo proti této pláži směrem na severozápad. Další oblíbenou pláží je pláž Paliochori, jež se nachází naopak na jižním pobřeží ostrova a je orientována směrem ke Středozemnímu moři a ostrovu Kréta.

Na zájezdy na řecký ostrov Milos směřují také příznivci šnorchlování a přístrojového potápění, neboť podél pobřeží Milosu se nachází celá řada zajímavých potápěčských lokalit. Tou asi nejznámější z nich jsou jeskyně Sarakiniko, které se nachází, spolu se stejnojmennou pláží, v severní části ostrova. Pláž je obklopena krásnými bílými útesy a i když je jen asi 20 metrů široká a není zde moc místa, určitě stojí za návštěvu.

Podél celého pobřeží ostrova se však nacházejí další malé či velké, písečné nebo oblázkové, pláže. Některé velké, jiné malé, avšak všechny jsou schopné poskytnou svým návštěvníkům dokonalé zážitky z dovolené na tomto ostrově a koupání je zde nezapomenutelnou zkušeností. Z pohledu přírody je pak Milos jakousi výjimkou mezi Kykladskými ostrovy, neboť příroda je zde o něco zelenější než na sousedních ostrovech a působí vcelku romanticky.

Na Milosu byla také začátkem 19. století objevená jedna z vůbec nejznámějších antických soch Venuše, která je dnes vystavována v pařížském Louvru. Podle ostrova dostala jméno Venuše Milská a byla nalezena v jeskyni nedaleko zdejších křesťanských katakomb.

Turisté, přijíždějící na zájezdy na Milos, by určitě neměli vynechat návštěvu hlavního města Plaka. Ta se nachází na severním okraji zdejšího zálivu a původně tu stávala stará akropole, jejíž počátky se datují až 3.000 let do minulosti. I dnes je Plaka tvořena hlavně klasickými malými domky krychlových tvarů, které působí velmi jedinečně. Zejména při pohledu z hladiny moře navozují podobný dojem, jaký mívají turisté z pohledu na Theru, hlavní město ostrova Santorini.

ostrov Milos - další odkazy

Zájezdy ostrov Milos - mohlo by vás zajímat

Na stránce ostrov Milos last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Milos. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist