Zájezdy na Rhodos

Zájezdy ostrov Rhodos

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Rhodos. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Řecku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Rhodos, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Rhodu

Hotely na Rhodu

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** smartline CosmopolitanHotel****
Ialyssos (Trianta)

Hotel**** Smartline CosmopolitanHotel****
Ialyssos (Trianta)

Hotel*** smartline ElliaHotel***
Lardos

Hotel**** smartline SemiramisHotel****
město Rhodos

Hotel*** SolemarHotel***
Ixia

Hotel*** StafiliaHotel***
Lardos

Hotel*** StafiliaHotel***
Kiotari

Hotel*** StafiliaHotel***
Lardos

Hotel*** Stafilia BeachHotel***
Lardos

Hotel*** Stafilia BeachHotel***
Lardos

Hotel*** StamosHotel***
Faliraki

Studio / Apartmán** Stegna StarStudio / Apartmán**
Stegna

Zobrazit předcházející hotely na Rhodu Předchozí Následující Zobrazit následující hotely na Rhodu1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41

Zájezdy na Rhodos

Právě se nacházíte na 35. stránce našeho přehledu hotelů pro vaše letní zájezdy na Rhodos do Řecka. Více informací o zájezdech na Rhodos naleznete na úvodní stránce. Hotely jsou řazeny dle názvu a rozděleny na více stránek, abychom vám usnadnili orientaci při jejich procházení.
ostrov Rhodos - další odkazy

Zájezdy ostrov Rhodos - mohlo by vás zajímat

Velmi zvláštní ostrov, tak by se dal charakterizovat řecký Rhodos. Překvapí vás s místy kam turistický ruch ještě nepronikl a kde máte možnost narazit na nedotčenou přírodu. Protikladem jsou tu letoviska doslova žijící turistickým ruchem se slibem jakékoliv zábavy. Na ostrově je především krásná příroda. Přezdívá se mu také zelený drahokam což dokazuje spousta zeleně rostoucí všude okolo. Rhodos je vhodný pro všechny věkové kategorie a pokud si kladete otázky: Jaké jsou pláže na Rhodosu a splní vaše volba last minute zájezdů vaše očekávání? Navštivte web s informacemi věnovaný slunnému ostrovu Rhodos. Popisuje všechna letoviska a zajímavá místa, která zde můžete při dovolené navštívit.

Na tento Dodekanský ostrov se pořádají také poznávací zájezdy. Většinou jsou tyto zájezdy cestováním po několika řeckých ostrovech najednou, což vyhovuje turistům, kteří se zajímají také o historii. Podívejte se na nabídku zájezdům za poznáním Řecka a třeba se rozhodnete prožít dovolenou trochu jinak.

Na Rhodosu je nejtepleji v letních měsících. Okolo května přestává pršet a nastává doba sucha a horka. Teploty vystoupají až k 35 stupňům a v noci se pohybují okolo 20 až 25 stupňů. Pokud chcete sledovat jak se teploty vyvíjejí, podívejte se na předpověď počasí pro ostrov Rhodos.

Na stránce ostrov Rhodos last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Rhodos. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

9.5.2018
Last minute Mallorca 7.990,-

Využijte senzační nabídku na Mallorcu, El Arenal s polopenzí za 7.990,-. Zlevněno z původní ceny 17.490,-. Termín 14.5. – 21.5.2018. Blízko vodního parku Aqualand. Jednodušší… [více]

2.5.2018
Prázdniny v Bulharsku

Bulharsko – Slunečné Pobřeží – ubytování v pěkném hotelu Chaika Resort **** v termínu 3.7. – 13.7., 11 dní se snídaní za 15.890,-. Hotel leží… [více]

26.4.2018
Ostrov Kréta 11 dní s all inclusive 13.990,-

Vychutnejte si 11 denní dovolenou na Krétě – Bali v hotelu Atali Village Alexandria Club Hotel *** v termínu 31.5. – 10.6. s all inclusive… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist