Španělsko zájezdy

Zájezdy Španělsko

Chystáte se vydat na dovolenou a Španělsko je jednou z možností? Zvažujete účast na zájezdu do Španělska, ale nejste si jisti, jestli je tou správnou volbou? Chtěli byste mít na dovolené možnost poznat strmýmé útesy spadajícími přímo do moře, dlouhé písečné pláže či naopak malé pláže v romantických zátokách na Costa Bravě, pouhých 7 metrů hlubokou, Mrtvému moři podobnou lagunu Mar Menor (Menší moře) s léčivými účinky díky vysokému obsahu solí a jódu na Costa Calidě nebo třeba přírodní park Cabo de Gata s bujnou subtropickou vegetací či panenskou pláž Los Genoveses na Costa de Almeríi?

Formulář vlevo vám pomůže při procházení naší aktuální nabídky se zájezdy do Španělska. Tak vybírejte a prožijte, stejně jako miliony turistů před vámi, ve Španělsku nezapomenutelnou dovolenou.

Dnes z nabídky do Španělska vybíráme

Mercury ***
22.2.(Čt) - 1.3.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel*** Mercury, Costa del Maresme - foto objektuletecky, polopenze
12.731,- Kč
Bali ***
22.2.(Čt) - 1.3.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel*** Bali, Costa del Sol - foto objektuletecky, polopenze
14.720,- Kč
La Barracuda ***
22.2.(Čt) - 1.3.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel*** La Barracuda, Costa del Sol - foto objektuletecky, polopenze
14.847,- Kč
Roc Lago Rojo ***
25.2.(Ne) - 4.3.(Ne), 7 nocí
Hotel Hotel*** Roc Lago Rojo, Costa del Sol - foto objektuletecky, polopenze
15.133,- Kč, 14.963,- Kč
Natali ***
22.2.(Čt) - 1.3.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel*** Natali, Costa del Sol - foto objektuletecky, polopenze
14.997,- Kč
SENTIDO Amaragua ****
22.2.(Čt) - 1.3.(Čt), 7 nocí
Hotel Hotel**** SENTIDO Amaragua, Costa del Sol - foto objektuletecky, snídaně
15.118,- Kč, 15.097,- Kč
do Španělska - oblasti

Kam na zájezd do Španělska

Aktuálně máme v nabídce hotely, apartmány a další typy ubytovacích zařízení v těchto turistických či prázninových letoviscích ve Španělsku.

Letní zájezdy do Španělska

Pobřeží v Andalusii Zřícenina Castillo de la Estrella, Montiel Pláž u městečna Bolonia, Cádiz

Leží v jihozápadní Evropě a zabírá asi 80 procent Pyrenejského poloostrova. Sousedí s Portugalskem a Francií. Centrální část země tvoří plošina - Mezeta. Horské řetězy Kastilského předělového pohoří ji dělí na dvě části. Nejvyšším bodem poloostrova je štít Mulhacén (3478 m), který se nachází v pohoří Sierra Nevada. Ke Španělsku patří i Kanárské ostrovy v Atlantickém oceánu a Baleárské ostrovy (Mallorka, Ibiza a Formentera ) ve Středozemním moři. Od afrického kontinentu jej dělí jen 13 km Gibraltarského průlivu. V období velkých zeměpisných objevů bylo velkou koloniální říší, dnes má 52 provincií a 17 autonomních správních celků.

Podnebí je v pobřežních oblastech mírnější než ve střední Evropě, ve vnitrozemí má charakter kontinentální. Je krajinou protikladů. Severozápad patří k nejvhlčím oblastem, na jihu se některé oblasti mění v poušť, např. Almerie a Murcie. Krajina býčích zápasů, sherry, flamenga, pomerančových hájů a palmových promenád patří k nejžádanějším evropským turistickým oblastem. Důvodů je mnoho – krásné písečné pláže a čisté moře, kvalitní hotely, rušná letoviska s množstvím zábavy a atrakcí, ale i jedinečné kulturní a historické památky.

Turisticky zajímavé jsou skalní kresby bizonů v Altamiře z doby kamenné. Stejně poutavé jsou megalitické hrobky na jihu země. Za první obyvatele jsou považováni Iberové, kteří se zde usadili kolem r. 1600 př.n.l. Jejich kultura významně poznamenala vývoj Španělska hlavně v oblasti maurské architektury, která se vyznačuje mozaikou a nádhernými alabastrovými fontánami. Za návštevu rozhodně stojí i hlavní město Barcelona s architektonickými skvosty Gaudího.

K nejoblíbenějším letoviskům patří oblast jižně a severně od Barcelony, pobřeží Costa Brava s nádhernými plážemi a romantickými zálivy mezi skalnatými útesy a dále Costa Dorada - Zlaté pobřeží s krásnými širokými a upravenými plážemi. Španělé jsou proslaveni svým temperamentem, fiestami a siestami, smyslem pro humor a také hlubokou vírou. Kuchyně je pestrá, ale překvapivě prostá. Používá se jen málo druhů surovin, ale různě zpracovaných a s různými přísadami. Na pobřeží převažují ryby a saláty, ve vnitrozemí masité pokrmy a husté polévky.

Španělsko - další odkazy

Španělsko - mohlo by vás zajímat

Španělsko je zemí temperamentu, historie, zajímavých míst a nádherné přírody. Stránky zaměřené na Španělsko vám pomohou získat spoustu informací, rad a tipů kde strávit příjemnou dovolenou v této zemi salsy. Součástí stránek jsou také zkušenosti a názory od cestovatelů, kteří již Španělsko navštívili.

Pro zájezdy do Španělska na poslední chvíli máme zvláštní stránku. Zajímají-li vás pouze tyto atraktivní nabídky, je sekce last minute zájezdy do Španělska to správné místo, kde začít.

Španělsko - alternativní nabídky

Zájezdy Do Španělska ne? Co zkusit něco jiného?

Pokud vás z nějakého důvodu dovolená ve Španělsku nezaujala, zkuste se podívat na celou nabídku zájezů a zvolte jinou z nabízených destinací. Máme pro vás totiž i další, a určitě též zajímavé, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

30.1.2018
Téměř 50% sleva Arabské emiráty

Arabské emiráty – Sharjah na osm dní s odletem z Prahy. Termín již 31.1. (St) – 7.2. (St) se snídaní za 15.990,-. Luxusní hotel Radisson… [více]

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist