Zájezdy na Costa de Almeríi

Zájezdy Costa de Almería

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Costa de Almeríi. Pokud se chystáte v tomto letovisku ve Španělsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Costa de Almeríi, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Costa de Almeríi

Hotely na Costa de Almeríi

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** AlmerimarHotel****
Almería

Hotel**** Bahia SerenaHotel****
Roquetas de Mar

Hotel*** Best IndaloHotel***
Mojacar

Hotel**** Best MojacarHotel****
Mojacar

Hotel**** Best Oasis TropicalHotel****
Almería

Hotel**** Best Oasis TropicalHotel****
Mojacar

Hotel*** Best Pueblo IndaloHotel***
Mojacar

Hotel*** Best Pueblo IndaloHotel***
Mojacar

Hotel**** Best RoquetasHotel****
Roquetas de Mar

Hotel**** Best RoquetasHotel****
Roquetas de Mar

Hotel**** Best RoquetasHotel****
Roquetas de Mar

Hotel**** Best RoquetasHotel****
Roquetas de Mar

Hotel**** Best SabinalHotel****
Roquetas de Mar

Hotel**** Best SabinalHotel****
Roquetas de Mar

  Následující Zobrazit následující hotely na Costa de Almeríi1 - 2 - 3 - 4

Zájezdy na Costa de Almeríi

Zájezdy Costa de Almería - ilustrační fotografie Zájezdy Costa de Almería - ilustrační fotografie Zájezdy Costa de Almería - ilustrační fotografie

Costa de Almería je součástí Andalusie, leží v provincii Almería, která je nejvyprahlejší částí celého Španělska díky své rozlehlé skalnaté poušti. Vzdálená a po dlouhou dobu chudá oblast začala v posledních desetiletích využívat svůj hlavní zdroj – slunce – a vrací se na vyšší úroveň pomocí turistického ruchu. Průměrné roční teploty zde dosahují 19 stupňů. Voda je v zimě teplejší než vzduch. Po celý rok můžete na Costa de Almería podnikat různé výlety. Můžete se věnovat sportovním aktivitám nebo poznávat historické a kulturní památky. V okolí je velké množství odhalených archelogických nalezišť z dob Říma a Kartága.

Costa de Almería - další odkazy

Zájezdy Costa de Almería - mohlo by vás zajímat

Na stránce Costa de Almería last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Costa de Almeríi. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Costa de Almería - alternativní nabídky

Na zájezd Na Costa de Almeríi ne? Co zkusit ve Španělsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Costa de Almeríi nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Španělska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist