Zájezdy na Bahamy

Zájezdy Bahamy

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Bahamy. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Karibiku nebo ve Střední Americe strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Bahamy, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Bahamách

Hotely na Bahamách

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Atlantis - Beach TowerHotel***
Paradise Island

Hotel**** Atlantis - Coral TowerHotel****
Paradise Island

Hotel***** Atlantis - Royal TowerHotel*****
Paradise Island

Hotel*** Breezes BahamasHotel***
Nassau

Hotel**** Breezes BahamasHotel****
Nassau

Hotel**** Club Viva Wyndham FortunaHotel****
Grand Bahamas

Hotel*** Comfort SuitesHotel***
Paradise Island

Hotel** El GrecoHotel**
Nassau

Hotel***** One & Only Ocean Club BahamasHotel*****
Paradise Island

Hotel**** Radisson Our Lucaya BeachHotel****
Grand Bahamas

Hotel**** Riu Paradise IslandHotel****
Paradise Island

Zájezdy na Bahamy

Zájezdy Bahamy - ilustrační fotografie Zájezdy Bahamy - ilustrační fotografie Zájezdy Bahamy - ilustrační fotografie

Souostroví Bahamy se nalézá v Atlantském oceánu a je tvořeno 30 velkými, 700 menšími a 2400 korálovými ostrůvky. Je rájem na Zemi pro všechny turisty, díky azurově čisté vodě, nádherným písečným plážím a přátelské atmosféře. Na většině ostrovů Baham se nacházejí palmové háje a exotické zahrady, které přímo lákají k romantickým procházkám. Díky mělkému moři jsou zde výhodné podmínky pro potápění a proto si doma nezapomeňte šnorchl a vše, co potřebujete. K cestě na Bahamy potřebujete cestovní pas s minimální platností 6 měsíců. Pro obyvatele ČR též platí vízová povinnost. Vízum Vám vystaví na Velvyslanectví Velké Británie v Praze, ale je nutností si o něj zažádat v dostatečném předstihu, jelikož vyřízení může trvat i déle než měsíc. Při žádosti o vízum musíte předložit platný cestovní pas, letenku a doložit, že máte dostatečné množství peněz pro pobyt.

Hlavním městem je Nassau, které je sice postaveno v americkém stylu, ale uchovalo si i jistou karibskou příchuť, která mu dává zvláštní kouzlo. Nalezneme zde pevnost Charlotte (sloužila ke střežení přístupu do přístavu), pevnost Fincastle (nachází se zde vodní věž, z které je nádherný pohled na město), muzeum Pompey (nabízí mnoho artefaktů a historických dokumentů) a muzeum Junkanoo. Za pozornost též stojí náměstí se spoustou obchodů se suvenýry, kavárniček a restaurací. Pokud se chcete dobře seznámit s místní flórou a faunou musíte navštívit botanickou a zoologickou zahradu, zahrady Adastra a mořský svět Crystal Cay Park. Město je spojeno dlouhým mostem se sousedním ostrovem Paradise Island kde naleznete luxusní hotely, golfové hřiště a kasína. Ostrov je také rájem pro rybáře. Za Vaši návštěvu též stojí ostrov Grand Bahamas s nádherně bílými plážemi, píniovými háji a místy téměř panenskou přírodu. 30km východně od města Freeport se nalézá NP Lucaya - nejrozsáhlejší podvodní systém jeskyní na světě s nádhernými modrými jeskyněmi, netopýry a krásnými plážemi.

Dalšími zajímavými místy ostrova jsou: Eleuthera - místo ve východní části ostrova New Providence, které je vyhledáváno milovníky potápění. Abacos - místo pro milovníky jachtaření. Bimini - ostrovy proslavené Hemingwayovým dílem "Ostrovy uprostřed proudu". Nabízejí nádherné bílé pláže, křišťálově čisté moře, překrásnou přírodu a možnost odpočinku při posezení v hospůdce. Jsou též vhodným místem pro rybaření, potápění a můžete si zde např. i zaplavat s delfíny. Nejnádhernějším místem je Cape Santa Maria s dlouhou bílou pláží, azurovým mořem a útesy z korálů. Cat Island - ostrov téměř nezasažený cestovním ruchem. Místní obyvatelé se věnují magii a pletení košíků. Rostou zde mahagonové lesy, mangrovníky, pláže s růžově zabarveným pískem a můžete i v moři vidět malé žraloky a rejnoky. Andros - ostrov, na kterém se nalézá 3. nejdelší korálový útes světa.

Bahamy - další odkazy

Zájezdy Bahamy - mohlo by vás zajímat

Na stránce Bahamy last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Bahamy. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Bahamy - alternativní nabídky

Na zájezd Na Bahamy ne? Co zkusit v Karibiku nebo ve Střední Americe něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Bahamy nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Karibiku nebo do Střední Ameriky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist