Zájezdy na Jamajku

Zájezdy Jamajka

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Jamajku. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Karibiku nebo ve Střední Americe strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Jamajku, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Jamajce

Hotely na Jamajce

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel***** Gran Bahia PrincipeHotel*****
Runaway Bay

Hotel**** Grand Bahia Príncipe JamaicaHotel****
Runaway Bay

Hotel**** Hedonism IiHotel****
Negril

Hotel***** Iberostar Rose Hall SuitesHotel*****
Montego Bay

Hotel***** Luxury Bahia Principe Runaway BayHotel*****
Runaway Bay

Hotel*** Merils IIHotel***
Negril

Hotel*** Merils IIIHotel***
Negril

Hotel***** Riu Montego BayHotel*****
Montego Bay

Zájezdy na Jamajku

Zájezdy Jamajka - ilustrační fotografie Zájezdy Jamajka - ilustrační fotografie Zájezdy Jamajka - ilustrační fotografie
Jamajka - další odkazy

Zájezdy Jamajka - mohlo by vás zajímat

Na stránce Jamajka last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Jamajku. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Jamajka - alternativní nabídky

Na zájezd Na Jamajku ne? Co zkusit v Karibiku nebo ve Střední Americe něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Jamajku nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Karibiku nebo do Střední Ameriky, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist