Zájezdy do Bangkoku

Zájezdy Bangkok

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Bangkoku. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Thajsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Bangkoku, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Bangkoku

Hotely v Bangkoku

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Icon BangkokHotel****
Bangkok

Hotel**** MandarinHotel****
Bangkok

Hotel*** ManhattanHotel***
Bangkok

Hotel*** NaraiHotel***
Bangkok

Hotel** RoyalHotel**
Bangkok

Zájezdy do Bangkoku

Bangkok je hlavní a největší město Thajska. Rozkládá se převážně na východním břehu řeky Chao Phraya blízko Thajského zálivu. Bangkok je jedním z nejrychleji rostoucích měst v jihovýchodní Asii a je považován za rivala Singapuru a Hong Kongu. Přestože trpí problémy s infrastrukturou díky rychlému růstu, je jednou z nejoblíbenějších destinací. Nejexkluzivnější hotely najdete právě na březích řeky. Po ní se můžete nechat odvézt k chrámu Wat Arun. Z jeho vrcholu se vám naskytne krásný výhled na Bangkok. Člunem se dostanete i legendárnímu hotelu The Oriental, který se pravidelně zařazuje mezi nejlepší hotely světa. Jeho budova pochází z roku 1887 a mezi jeho hosty patří filmové hvězdy, politici celého světa nebo význační podnikatelé. V Bangkoku můžete též navštívit největší ZOO v jihovýchodní Asii umístěnou v rozlehlém parku. Místní obyvatelé ho s radostí vyhledávají na víkendové pikniky.

Bangkok - další odkazy

Zájezdy Bangkok - mohlo by vás zajímat

Na stránce Bangkok last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Bangkoku. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Bangkok - alternativní nabídky

Na zájezd Do Bangkoku ne? Co zkusit v Thajsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Bangkoku nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Thajska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

26.2.2018
Zahajte letní sezónu v Řecku

Řecko – ostrov Kréta – Anissaras na 11 dní s all inclusive za 12.190,-. Termín: 30.5. (St) – 9.6. (So) s odletem z Prahy. Hotel… [více]

22.2.2018
Egypt s poklidnou atmosférou

Egypt – Hurghada na osm dní letecky z Prahy s all inclusive za 11.490,-. Termín 8.3. (Čt) – 15.3. (Čt). Hilton Long Beach Resort Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist