Zájezdy na Phi Phi

Zájezdy Phi Phi

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Phi Phi. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Thajsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Phi Phi, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Phi Phi

Hotely na Phi Phi

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Arayaburi ResortHotel***
Phi Phi

Hotel**** Holiday Inn ResortHotel****
Phi Phi

Hotel**** Holiday Inn ResortHotel****
Phi Phi

Hotel***** ZeavolaHotel*****
Phi Phi

Zájezdy na Phi Phi

Zájezdy Phi Phi - ilustrační fotografie Zájezdy Phi Phi - ilustrační fotografie Zájezdy Phi Phi - ilustrační fotografie

Phi Phi je malé souostroví dvou těsně sousedících ostrovů - neobydlený Phi Phi Leh a Phi Phi Don, který se svou rozlohou pouhých 7x4 kilometrů a tvarem písmene „H“ přivítal první turisty až v roce 1980. Do té doby zde byl téměř zapomenutý tropický ostrovní ráj v Adamanském moři. Úchvatný podmořský život s překrásnými korálovými útesy jen několik málo metrů od pobřeží láká potápěče i vyznavače šnorchlování. Kouzelné zátoky, jeskyně a až neskutečně zelená hustá tropická vegetace láká zase turisty z řad vyznavačů dobrodružných výletů. Díky tomu že na Phi Phi Don najdete dvě obrovské až 380 metrů vysoké vápencové skály, si zde přijdou na své i horolezci. Některé lezecké cesty začínají přímo z moře. Doporučujeme výstup na View Point- nejvyšší horu ostrova, ze které si můžete vychutnat fantastický výhled do okolí.

Phi Phi - další odkazy

Zájezdy Phi Phi - mohlo by vás zajímat

Na stránce Phi Phi last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Phi Phi. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Phi Phi - alternativní nabídky

Na zájezd Na Phi Phi ne? Co zkusit v Thajsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Phi Phi nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Thajska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.7.2018
Nové suity na ostrově Limnos

Řecko – ostrov Limnos – Plati v termínu 13.7. (Pá) – 24.7. (Út), 12 dní se snídaní za 10.990,-. Nově postavený menší hotel Ammos Suites… [více]

22.6.2018
Černá Hora animační program v českém jazyce

Černá Hora – Ulcinj v termínu 23.6. (So) – 30.6. (So), 8 dní s all inclusive za 5.880,-. Resort Velká Pláž Ulcinj Club Hotel ***… [více]

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist