Zájezdy na Ko Samui

Zájezdy Ko Samui

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Ko Samui. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Thajsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Ko Samui, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Ko Samui

Hotely na Ko Samui

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Aloha ResortHotel***
Ko Samui

Hotel*** Aloha ResortHotel***
Lamai

Hotel***** Ammatara Pura ResortHotel*****
Ko Samui

Hotel*** Ayodhya Villas & SpaHotel***
Ko Samui

Hotel**** Bandara Resort & SpaHotel****
Bophut Beach

Hotel***** Banyan Tree SamuiHotel*****
Ko Samui

Hotel***** Banyan Tree SamuiHotel*****
Ko Samui

Hotel*** Bill Resort Koh SamuiHotel***
Ko Samui

  Následující Zobrazit následující hotely na Ko Samui1 - 2 - 3 - 4 - 5

Zájezdy na Ko Samui

Zájezdy Ko Samui - ilustrační fotografie Zájezdy Ko Samui - ilustrační fotografie Zájezdy Ko Samui - ilustrační fotografie
Ko Samui - další odkazy

Zájezdy Ko Samui - mohlo by vás zajímat

Na stránce Ko Samui last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Ko Samui. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Ko Samui - alternativní nabídky

Na zájezd Na Ko Samui ne? Co zkusit v Thajsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Ko Samui nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Thajska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

15.1.2018
Ušetřete, návštěva Kanárských ostrovů v zimě

Navštivte Kanárské ostrovy – Fuerteventura – Playa del Esquinzo v zimě a ušetřete značnou část peněz. Nabízíme vám čtyř hvězdičkový hotel Sunrise Paraiso Playa v… [více]

3.1.2018
Lyžování v Rakousku, dítě zcela zdarma do 6 let

Zlevněný pobyt do Rakouska, Dachstein West a Lammertal – Gosau se snídaní za 1.747,-. Termín 26.1.-28.1.2018. Bergblick Hotel *** se nachází na okraji lázeňského města… [více]

13.12.2017
Před Vánoci do Rakouska

Odpočiňte si před Vánoci od každoročního shonu. 6 denní pobyt v Rakousku, Kitzbühel s polopenzí za 9.315,-. Termín 18.12. – 23.12.2017. Alpbach Hotel **** leží… [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist