Zájezdy na Ko Samui

Zájezdy Ko Samui

Právě se nacházíte v sekci zájezdů na Ko Samui. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Thajsku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů na Ko Samui, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů na Ko Samui

Hotely na Ko Samui

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel*** Aloha ResortHotel***
Lamai

Hotel*** Aloha ResortHotel***
Ko Samui

Hotel***** Ammatara Pura ResortHotel*****
Ko Samui

Hotel***** Banyan Tree SamuiHotel*****
Ko Samui

Hotel***** Banyan Tree SamuiHotel*****
Ko Samui

Hotel*** Bill Resort Koh SamuiHotel***
Ko Samui

Hotel**** Centra Coconut ResortHotel****
Ko Samui

Hotel*** Coral Cove ChaletHotel***
Ko Samui

Hotel**** Fair House Beach Resort & HotelHotel****
Chaweng Beach

  Následující Zobrazit následující hotely na Ko Samui1 - 2 - 3 - 4

Zájezdy na Ko Samui

Zájezdy Ko Samui - ilustrační fotografie Zájezdy Ko Samui - ilustrační fotografie Zájezdy Ko Samui - ilustrační fotografie
Ko Samui - další odkazy

Zájezdy Ko Samui - mohlo by vás zajímat

Na stránce Ko Samui last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů na Ko Samui. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Ko Samui - alternativní nabídky

Na zájezd Na Ko Samui ne? Co zkusit v Thajsku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů na Ko Samui nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Thajska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

10.4.2018
Pětihvězdičkový hotel v Egyptě 9.990,-

            Egypt – Hurghada – Makadi Bay v termínu 13.4. (Pá) – 20.4. (Pá), na 8 dní s all inclusive…. [více]

26.3.2018
Kypr s all inclusive 17.580,-

Pobyt v oblíbeném hotelu ***** Acapulco Resort Convention & Spa Hotel na Kypru v termínu 12.5. (So) – 19.5. (So), 8 dní s all inclusive… [více]

15.3.2018
Kapverdy 9 dní se snídaní 13.290,-

Zaleťte si na Kapverdy – ostrov Sal v termínu 20.3. (Út) – 28.3. (St) na 9 dní letecky z Prahy a se snídaní za 13.290,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist