Tunisko zájezdy

Zájezdy Tunisko

Chystáte se vydat na dovolenou a Tunisko je jednou z možností? Zvažujete účast na zájezdu do Tuniska, ale nejste si jisti, jestli je tou správnou volbou? Chtěli byste mít na dovolené možnost poznat oceánografické muzeum v pevnosti Fort El Hani či Unescem chráněné jezero Ichkeul a přilehlý park v Bizertě, hammametský Kasbah, španělskou pevnost z 15. století či medinu z roku 904 v Hammametu nebo třeba ve středověku obávané pirátské hnízdo,atrakcí města Mahdia je rybářský přístav, ze kterého vyplouvají ke svému lovu rybáři s lucernami v Mahdii?

Formulář vlevo vám pomůže při procházení naší aktuální nabídky se zájezdy do Tuniska. Tak vybírejte a prožijte, stejně jako miliony turistů před vámi, v Tunisku nezapomenutelnou dovolenou.

Dnes z nabídky do Tuniska vybíráme

Golf Residence ****
19.6.(Út) - 26.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Golf Residence, Port El Kantaoui - foto objektuletecky, polopenze
11.990,- Kč, 6.990,- Kč
Les Palmiers ***
19.6.(Út) - 26.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel*** Les Palmiers, Monastir - foto objektuletecky, polopenze
12.190,- Kč, 7.190,- Kč
Kheops ****
19.6.(Út) - 26.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Kheops, Nabeul - foto objektuletecky, all inclusive
12.390,- Kč, 7.290,- Kč
Club Rosa Rivage ****
19.6.(Út) - 26.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Club Rosa Rivage, Monastir - foto objektuletecky, all inclusive
12.990,- Kč, 7.590,- Kč
Safa ***
19.6.(Út) - 26.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel*** Safa, Hammamet - foto objektuletecky, all inclusive
12.990,- Kč, 7.590,- Kč
Houda Yasmine ****
19.6.(Út) - 26.6.(Út), 7 nocí
Hotel Hotel**** Houda Yasmine, Hammamet - foto objektuletecky, all inclusive
14.390,- Kč, 7.690,- Kč
do Tuniska - oblasti

Kam na zájezd do Tuniska

Aktuálně máme v nabídce hotely, apartmány a další typy ubytovacích zařízení v těchto turistických či prázninových letoviscích v Tunisku.

Letní zájezdy do Tuniska

Katedrála Saint Louis v Kartágu Zájezdy Tunisko - ilustrační fotografie Zájezdy Tunisko - ilustrační fotografie

Tunisko, nejmenší ze severoafrických zemí, je pro celou řadu turistů, kteří již mají oblast Středozemního moře zcestovanou, poměrně velkou neznámou. Zájezdy do Tuniska však mají všechny předpoklady k tomu, aby se staly velmi žádanými a vyhledávanými. Vždyť cesta letadlem trvá jen necelé tři hodiny a už se mohou turisté koupat v průzračně čistých vodách Středozemního moře, odpočívat na příjemně prohřátých písečných plážích a užívat si služeb moderních hotelů, poskytujících veškerý komfort.

Na to, jak je Tunisko malou zemí, má poměrně dlouhé pobřeží, které se táhne ze severozápadu na jihovýchod v délce téměř tisíce kilometrů. Největší středomořský ostrov Sicílie je od Tuniska vzdálený jen asi 150 kilometrů a evropské vlivy jsou v Tunisku patrné dodnes. Tuniská letoviska se z velké části podobají jiným evropským destinacím u Středozemního moře a počasí je zde příznivé v průběhu celého roku.

Tunisko a zájezdy do tuniských letovisek si získaly svou popularitu také mezi mladými vícečlennými rodinami, protože většina zdejších pláží klesá do vod Středozemního moře jen pozvolna a rodiče se nemusí bát nechat své děti koupat se v moři samotné. Moderní hotely v Tunisku jsou dobře vybaveny a z velké části mají své vlastní bazény, takže i tato skutečnost vytváří prostor ke skvělé rodinné dovolené.

K nejznámějším tuniským destinacím patří zelený ostrov Djerba. Ten leží v Gabešském zálivu a se svými více než 130 kilometry písečných pláží patří k nejkrásnějším místům v celém Tunisku. Stále slunečné počasí po celý rok je zárukou, že zájezdy turistům, trávícím čas dovolené na Djerbě, určitě neproprší. Dostatek slunce a příjemné počasí je ostatně typické pro celé Tunisko a ne jen Djerbu. Velkou výhodou Djerby je i vlastní mezinárodní letiště, takže turisté, přelétající k moři do zdejších letovisek, nemusí po přistání ještě absolvovat dlouhý transfer ke svému hotelu.

K nejoblíbenějším místům pro letecké zájezdy k moři do Tuniska patří Hammamet, jenž je nejnavštěvovanějším prázdninovým střediskem na tuniské pevnině. Do Hammametu přilétá asi třetina všech turistů, kteří se rozhodli strávit svou dovolenou v Tunisku. Destinace jako je Tunisko láká své návštěvníky hlavně na čisté pláže, příjemně prohřáté moře, dobře vybavené hotely a v neposlední řadě také na zábavu a noční život. Zdejší pláže nabízejí vedle možnosti opalování a koupání v moři také dostatek sportovního vyžití ve formě nejrůznějších plážových a vodních sportů a rodiny s dětmi určitě potěší možnost navštívit zdejší aquapark.

Hammamet mám za sebou bohatou historii a dnes stojí na místě původního rybářského přístavu, jež byl založen již v 10. století. Za návštěvu bezpochyby stojí historické centrum Hammametu, kde mohou turisté obdivovat medinu a mohutnou pevnost, postavenou v 15. století. Jižně od historického centra během posledních desetiletí vyrostlo čistě hotelové městečko Hammamet Yasmine, ve kterém mohou být turisté ubytováni výhradně v luxusních čtyř a pětihvězdičkových hotelích a které reprezentuje Tunisko na poli mezinárodního cestovního ruchu.

Asi 10 kilometrů východně od Hammametu se rozkládá letovisko Nabeul, které je hlavním městem poloostrova Cap Bon. Na rozdíl od vyhlášeného Hammametu si zde mohou turisté užívat klidu a pohody na sice menších, ale neméně krásných a hlavně poloprázdných plážích. Zájezdy do Nabeulu jsou též oblíbené mezi rodinami s dětmi, neboť ty si zde mohou užívat klidu a pohodového koupání na plážích s mírným vstupem do moře a Tunisko se tím pádem stává z jejich pohledu zajímavou destinací.

Oblíbené písečné pláže se nacházejí u třetího nejlidnatější města v Tunisku Sousse. Mnohými cestovateli je toto město považováno za perlu Tuniska a jeho historie sahá daleko do minulosti. Původně bylo Sousse založeno Féničany a je dokonce starší než slavné Kartágo. Do dnešních dnů se tady zachovaly nádherné zahrady a více než tisíc let stará pevnost s mohutnými hradbami. Zdejší památky dostaly Sousse již v roce 1988 na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Podél pobřeží se táhne dlouhá písčitá pláž, která není ani uprostřed nejvyšší sezóny přeplněná a spolu s letoviskem Port el Kantaoui tvoří Sousse jeden velký turistický komplex.

Port el Kantaoui je ideálním místem pro turisty, kteří přilétají do Tuniska na zájezdy hlavně proto, aby si užili dovolenou ve skutečném klidu. Toto prázdninové středisko bylo postaveno teprve nedávno a slouží výhradně k rozvoji turistiky v zemi. Vzhledem k jeho stáří zde nejsou žádné památky ani dávná historie, ale naopak se skládá z moderních budov a vhodně zasazených zahrad a promenád. V jeho centru se nachází několik náměstí, které jsou obklopeny restauracemi a zábavními podniky. Podobně jako v Sousse, i při pobřeží v Port el Kantaoui mají turisté ke koupání v příjemně prohřátém Středozemním moři k dispozici několik prostorných písečných pláží.

Letovisko Monastir je ve srovnání se Sousse daleko menší, ovšem i zde se turisté koupou na krásných a dlouhých písečných plážích, jež jsou pro Tunisko tak charakteristické. Také Monastir má svým návštěvníkům co nabídnout z pohledu historie a památek. Za návštěvu určitě stojí historické jádro města a zdejší přístav. K dobře zachovaným památkám patří pevnost Ribat, která byla vybudována v 8. století a nalézá se nedaleko přístavu. Hned vedle ní stojí Velká mešita, jež byla postavena během století 9. Na zájezdy do Monastiru se též rádi vydávají hráči golfu, neboť se mohou těšit na krásné a udržované golfové hřiště.

Moderní letovisko Tabarka se nachází na opačné straně Tuniska než dosud jmenovaná letoviska a leží jen několik kilometrů od hranice s Alžírskem. Charakteristickou pro tuto oblast je hornatá krajina a krásně zelená příroda. V minulosti sloužil zdejší přístav jako významné překladiště korku a dnes se stalo prázdninovým centrem s celou řadu moderních hotelů s veškerým komfortem. Tabarka je ideální destinací pro vyznavače přístrojového potápění a ti sem na zájezdy přilétají hlavně kvůli zdejším rozsáhlým korálovým útesům. Tabarka se bude také líbit příznivcům golfu, protože i tady si mohou zahrát na udržovaném golfovém hřišti. Je také skvělou destinací pro vyznavače pěší turistiky, neboť nedaleko města se zvedá do výšky okolo 700 metrů horský masiv a aktivně zaměření turisté mohou kombinovat pobyty na zdejších plážích s výlety do hor.

Tunisko - další odkazy

Tunisko - mohlo by vás zajímat

Pokud máte rádi exotiku, usměvavé lidi a nevadí vám všudypřítomné arabské nápisy, vydejte se do překrásných zemí, jakými jsou Tunisko nebo Maroko. Vybrali byste si je jako cíle vaší dovolené a chcete se o nich dozvědět něco víc?

Stránky zaměřené na Tunisko i Maroko rozebírají jednotlivá letoviska, památky, pláže a turistické zajímavosti vám při shánění informací jistě pomohou.

Pro zájezdy do Tuniska na poslední chvíli máme zvláštní stránku. Zajímají-li vás pouze tyto atraktivní nabídky, je sekce last minute zájezdy do Tuniska to správné místo, kde začít.

Tunisko - alternativní nabídky

Zájezdy Do Tuniska ne? Co zkusit něco jiného?

Pokud vás z nějakého důvodu dovolená v Tunisku nezaujala, zkuste se podívat na celou nabídku zájezů a zvolte jinou z nabízených destinací. Máme pro vás totiž i další, a určitě též zajímavé, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist