Zájezdy do Port El Kantaoui

Zájezdy Port El Kantaoui

Právě se nacházíte v sekci zájezdů do Port El Kantaoui. Pokud se chystáte v tomto letovisku v Tunisku strávit svou dovolenou, jste na správné adrese. V nabídce jsou zařazeny pouze zájezdy řádně pojištěných cestovních kanceláří a své partnery si velmi pečlivě vybíráme.

Formulář vlevo vám usnadní vyhledávání v nabídce zájezdů do Port El Kantaoui, přejeme šťastnou volbu při výběru vaší letošní dovolné.

Přehled hotelů v Port El Kantaoui

Hotely v Port El Kantaoui

Jednotlivé objekty se mohou v přehledu několikrát opakovat. To je způsobeno rozdílnou prezentací jednoho hotelu vícero touroperátory.
Hotel**** Abou SofianeHotel****
Port El Kantaoui

Hotel**** Bellevue ParkHotel****
Port El Kantaoui

Hotel**** Club Bellevue ParkHotel****
Port El Kantaoui

Hotel***** Concorde Green Park PalaceHotel*****
Port El Kantaoui

Hotel***** Concorde Green Park PalaceHotel*****
Port El Kantaoui

Hotel***** Concorde Green Park PalaceHotel*****
Port El Kantaoui

Hotel**** El Kantaoui CenterHotel****
Port El Kantaoui

Hotel**** El Mouradi Club KantaouiHotel****
Port El Kantaoui

Hotel**** El Mouradi Club KantaouiHotel****
Port El Kantaoui

Hotel*** El Mouradi Club SelimaHotel***
Port El Kantaoui

Hotel*** El Mouradi Club SelimaHotel***
Port El Kantaoui

Hotel***** El Mouradi PalaceHotel*****
Port El Kantaoui

Hotel***** El Mouradi PalaceHotel*****
Port El Kantaoui

Hotel***** El Mouradi Palm MarinaHotel*****
Port El Kantaoui

  Následující Zobrazit následující hotely v Port El Kantaoui1 - 2 - 3

Zájezdy do Port El Kantaoui

Zájezdy Port El Kantaoui - ilustrační fotografie Zájezdy Port El Kantaoui - ilustrační fotografie Zájezdy Port El Kantaoui - ilustrační fotografie

Malé prázdninové letovisko, které leží na pobřeží Středozemního moře, Port El Kantaoui, musíte na mapě hledat téměř s lupou v ruce. El Kantanoui bylo vybudováno „z ničeho“ v 70. letech minulého století v duchu starobylého městečka Sidi Bou Said, asi 7 kilometrů severně od třetího největšího města v Tunisku se známým jménem Sousse. Cílové letiště pro turisty, kteří se chtějí ubytovat v Port El Kantaoui, je obvykle v Monastiru, vzdáleném asi 25 km na jih. El Kantaoui je výhodné místo pro dovolenou v jižní oblasti Středozemního moře i v jarních měsících, díky mírnému podnebí (přibližně 19 až 22 ° C a asi 8 hodin slunečního svitu v průměru). V těchto měsících sem také hodně přijíždějí milovníci golfu, kteří na severozápadě El Kantaoui najdou krásné golfové hřiště El Kantaoui Golf Course, zajímavě včleněné do krajiny. Hlavním bodem města je jachetní přístav, který vlastně dal částečně název městu Port El Kantaoui. Kolem přístavu, který je vybudován do čtverce a je domovem některých plachetnic a větších či menších jachet, najdete zářivě bílou kulisu ve formě apartmánů (pod názvem „Les Maisons de la Mer“), kaváren, obchůdků a restaurací.

Můžete si zde také zakoupit výlet v podobě jízdy na pirátské lodi, ve člunu se skleněným dnem nebo jízdu na katamaránu. Port El Kantaoui tvoří krásné a moderní obytné čtvrti, 4 až 5-hvězdičkové hotely a apartmány, tuniské domorodce zde téměř nenajdete. Mírně skloněné písčité pláže nejsou sice široké, ale přesto pěkné a čisté. Port El Kantaoui je moderní město s turistickým charakterem a dobrou infrastrukturou, hodně podobné stylu života v jižní Evropě. Pro milovníky odpočinku, turisty i golfisty, je ideálním výchozím bodem pro další aktivity, ale není vůbec zajímavé pro turistu, který chce navštívit skutečné, původní Tunisko. Kromě toho má Port El Kantaoui ideální, centrální polohu pro výlety do letovisek Sousse, Monastir, Kairouan a také Hammamet, které zvládnete během krátkého časového úseku.

Port El Kantaoui - další odkazy

Zájezdy Port El Kantaoui - mohlo by vás zajímat

Na stránce Port El Kantaoui last minute naleznete naší nabídku výhodných zájezdů do Port El Kantaoui. Na ní prezentujeme výhradně zájezdy na poslední chvíli či jinak výhodné zájezdy.

Port El Kantaoui - alternativní nabídky

Na zájezd Do Port El Kantaoui ne? Co zkusit v Tunisku něco jiného?

Pokud vás naše nabídka zájezdů do Port El Kantaoui nezaujala, zkuste se vydat na některý ze zájezdů do Tuniska, směřujících do jiných oblastí a regionů. Máme pro vás totiž další, a určitě také dobré, tipy na dovolenou.

Hledat zájezd

Hledat zájezd

pobytové
lyžařské
Novinky

Novinky

12.6.2018
Ostrov Zakynthos se zábavním parkem a aquaparkem

Řecko – ostrov Zakynthos – Vassilikos v termínu od 14.6. (Čt) – 21.6. (Čt), 8 dní s all inclusive 8.490,-. Hotel Palazzo Di Zante Hotel… [více]

7.6.2018
Dovolená v Bulharsku s all inclusive

Krásná dovolená v Bulharsku – Zlaté Písky v objektu Joya Park Hotel **** v termínu 10.6. (Ne) – 17.6. (Ne), 8 dní s all inclusive… [více]

30.5.2018
Když k moři, tak na Korfu 6.590,- s all inclusive

Řecko – ostrov Korfu – Sidari, ubytování v hotelu Summertime Hotel *** v termínu: 2.6. (So) – 9.6. (So), 8 dní all inclusive za 6.590,-…. [více]

Kontakty

Kontakty

  • Call centrum Praha222 745 416
  • Prodejna Chomutov474 721 045
Aktuální výše slev na zájezdy

Největší slevy na zájezdy

Podívejte se, jak vysoké slevy nabízíme právě v této chvíli. V sezóně nezřídkakdy přesahují 50% z původní katalogové ceny.

O e-zajezdy.cz

O e-zajezdy.cz

Server e-zajezdy.cz provozuje cestovní kancelář VLNA.cz, s.r.o. Na trhu cestovního ruchu sbíráme zkušenosti již od roku 1992. Jsme řádnými členy Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) a máme vlastní pojištění proti úpadku u pojišťovny UNIQA.

Do naší nabídky zařazujeme pouze zájezdy pojištěných a prověřených cestovních kanceláří a více než na množství nabízených zájezdů se orientujeme na aktuálnost nabídky. Naše databáze je prakticky neustále aktualizovaná a snažíme se, abyste si vybraný zájezd také mohli zakoupit a nedostali pouze informaci, že je již vyprodán.

Také provozujeme

VLNA.cz, 2018

TOPlist